Blank Pocetna Strana

Moderator: cicans

Locked
milanleon
Joomla! Intern
Joomla! Intern
Posts: 58
Joined: Sun Apr 15, 2007 4:26 pm

Blank Pocetna Strana

Post by milanleon » Wed Jun 18, 2008 11:52 pm

Mozda je bilo objasnjenja ovde,ai izgleda da nisam uspeo da nadjem resenje....
Pocetna strana je prazna ,samo mi stoji ime sajta i nema nista na njoj ,admin mi normalno radi ,ali na prvoj nema nista...root je u redu ,i sve putanje .....

E sad pitanje .... kako bi mogao ja da vidim moju pocetnu stranum,obzirom da sam je lepo video do pre 6 sati ?
Ima li neko plemenit da mi malo pomogne:)

User avatar
Vrlo Jak Tim
Joomla! Hero
Joomla! Hero
Posts: 2324
Joined: Mon Nov 07, 2005 12:58 am
Location: Bar, Crna Gora

Re: Blank Pocetna Strana

Post by Vrlo Jak Tim » Thu Jun 19, 2008 11:29 am

Za rješavanje tih "sve-se-lijepo-vidjelo-prije-6-sati" problema trebao bi da se obratiš hosting kompaniji. Joomla nije sama od sebe pošašavila, sigurno. Priupitaj ih šta su radili sa serverom, i zamoli ih da ti vrate jučerašnji backup.
Nemaju jučerašnji backup? Neka ti vrate sedmični. Nemaju ni sedmični? Promijeni kompaniju.
Svi mi drugi svoju tamu nude, a iz tebe sija vječni sjaj...

milanleon
Joomla! Intern
Joomla! Intern
Posts: 58
Joined: Sun Apr 15, 2007 4:26 pm

Re: Blank Pocetna Strana

Post by milanleon » Thu Jun 19, 2008 1:12 pm

Hvala na odgovoru ..
U pravu si ,cak su mi poslali odgovor ,ali nema niceg interesantnog jer je odgovor bio ,bla bla bla joomla itd....
Onda sam lepo uradio sve sa backupa,i eto ....sad ga upravo i sredjujem .
Voleo bih da sam provalio zbog cega se to desilo ,pa da ovde nekom pomognem ,ali prosto nisam imao drugog izbora sem da ponovo uradim ,tj da backup odradim i promenim stvarcice unutar joomle.
Tako da ,ipak sam poprilicno siguran da nije bilo do joomle i do nekih scripti koje sam postavio ,jer je prosto nemoguce bilo da u trenutku odjednom prsne i da nema vise fronpage ,a da admin radi normalno ...

Hvala ,pa se nadam da je i ovo mozda nekom vredelo

User avatar
Vrlo Jak Tim
Joomla! Hero
Joomla! Hero
Posts: 2324
Joined: Mon Nov 07, 2005 12:58 am
Location: Bar, Crna Gora

Re: Blank Pocetna Strana

Post by Vrlo Jak Tim » Thu Jun 19, 2008 1:24 pm

Pa znaš kako, sve greške je moguće podijeliti u 4-5 kategorija, i prostom eliminacijom pojedinih dolazi se do one, čini mi se druge po zastupljenosti: neko je nešto čačkao na serveru (prva je nemanje vremena za RTFM). Trebao si se u tom trenutku sjetiti da pogledaš index.php fajl u rootu, recimo... Dobro je što imaju backup i što će to da proradi (mora da proradi) :)
Svi mi drugi svoju tamu nude, a iz tebe sija vječni sjaj...

milanleon
Joomla! Intern
Joomla! Intern
Posts: 58
Joined: Sun Apr 15, 2007 4:26 pm

Re: Blank Pocetna Strana

Post by milanleon » Thu Jun 19, 2008 1:50 pm

Slazem se da mora da proradi :) ,al veruj mi da sam sve gledao ,i config i index i index2 ,sve skroz u redu ,ceo root,path ,znas vec kako to ide,i prosto nema je ,kao da uopste ne postoji strana,ali sam ostavio celu tu instlaciju ,pa kad budem zavrsio posao ,videcu da je bas rasturim skroz da vidim zasto nije radilo ...totalno me zbunilo .
Samo uradio f5 i cao ..nema nista,e onda je nastupila moja agonija ,tuga i zelja da bacim sebe sa fotelje u bezdan patosa! :D


Locked

Return to “Tehnička pitanja”