4 stvari u jednoj temi :)

Moderator: General Support Moderators

Locked
Outlandish
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 20
Joined: Thu Dec 14, 2006 10:54 pm

4 stvari u jednoj temi :)

Post by Outlandish » Sat Feb 17, 2007 12:47 pm

1. Prvo da mi neko da tacan link za downloads modula jer ja sam ih nasoa dosta ali ne rade neke errore izbacivaju treba mi modlu za pokazivanje statistike posjecenosti ono

Danas 25
Sedmicno 500
Mjesecno 5212
Ukupno 10000

2. Gdje se daje neka dozvola 777 u config fajlu ja trazio nest ali nista ne kontam :) jer mi neda naprimjer da promjenim na drugi jezik ili neda mi da stvaim sliku kada hocu otvori ali sve bijelo :S pa sam cuo da treba to staviti ali gdje ???

3. Ovo trece mi je najpotrebije!!!!!!!!!!!! Imam onaj template sto se placa RocketTheme sporticus ovdje pogledati :)
http://demo.rockettheme.com/ samo izabrati sporticus
i sada ako vidite ove slike koje se mjenjaju ispod linkova eh sve je ok sve sam skontao samo jendo nemogu nece da mi radi ovaj tekst stavio sam txt fajl ali kada ga stavim onda nece nikako a kada je sam slika radi ali meni treba da izbaci i tekst kao na toj stranici

4. I takoder nisam mogao da nadem modul za footer da ubacim ono copyright da ne diram template vec vidio sam modul footer ali kao sto rece sreca me nece koji god nadem nije nest ok :S


ZELIO BIH SE ZAHVALAITI PUNO PUNO ONOJ OSOBI KOJA MI POMOGNE!

Winnito
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 5
Joined: Mon Oct 23, 2006 8:57 am

Re: 4 stvari u jednoj temi :)

Post by Winnito » Thu Mar 08, 2007 1:22 pm

Daj, baš i mene ovo zanima a nitko da se javi

D.

----------------
www.dpb.hr

semir
Joomla! Intern
Joomla! Intern
Posts: 64
Joined: Fri Dec 09, 2005 9:02 pm

Re: 4 stvari u jednoj temi :)

Post by semir » Mon Mar 19, 2007 9:18 pm

1. Taj modul mozes naci na joomlaos.de kao i 95% modula.

2. 777 izmjenu mozes izvrsiti preko FTP-a ili kontrolnog sistema koji koristis na hostu.
FTP-om je lagano. Samo desnim klikom liknes na zeljeni file/folder i onda na propertis, postavis kako ti odgovara i onda samo OK.

3.Podesi fino module koji su ti dosli u zip-u s tom themom :)

4.Modul kreiraj ruchno, upisi text koji zelis i samo ga postavi gdje zelis, a to mozes odraditi i preko index.php u template-u ako ovo ne kontas sto sam ti napisao.

Sretno ;)


Locked

Return to “Croatian Forum”