izdelava strani (linki ipd)

Locked
DarkSideno1
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 9
Joined: Fri Feb 19, 2010 7:13 am

izdelava strani (linki ipd)

Post by DarkSideno1 » Sun Sep 12, 2010 6:21 am

upam da mi bo znal kdo pomagati
če že obstaja kakšna tema z odgovorom bi prosil za link (lahko je tudi v angleščini)

no pač ukvarjam se z izdelavo strani in se sproti učim kaj delat pa sem naletel na eno težavo (niti ne vem kako naj pravilno tole poimenujem)
namreč - strani izdelujem trenutno v joomli in bi rad dodal neko CSS datoteko ali kaj v template da bi dal svoj logo v footer pozicijo na strani
da bi dal logo in če ga kdaj spremenim mi je jasno da lahk odam direkt preko mojega serverja in logo samo prepišem
problem se mi pojavi takrat če se sluajno odločim da bi se moja sran drugače imenovala
kako bi pa to uredil (ni mi pa da bi šel preko kakih strani kjer lahko linke skrčiš pa da tam link samo spremenim

upam da razumete moje vprašanje
lp

Balonar
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 26
Joined: Mon Feb 15, 2010 9:13 am

Re: izdelava strani (linki ipd)

Post by Balonar » Sun Dec 05, 2010 10:00 am

glede na to, da se strani ne "preimenujejo" ravno enkrat na teden, če sploh se, potem ne vidim problema, da samo zamenjaš logo na serverju.
Ali misliš menjavati stran vsak teden, ker to ti ob primernem backupu doma vzame ravno 4 sekunde časa.
Stran se ne menjuje na eni domeni, kvečjemu reskiraš 3 dolarje in odpreš novo domeno


Locked

Return to “Slovenian Forum”