The Joomla! Forum ™


Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: Sun Aug 30, 2009 11:54 am 
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Joined: Sun Aug 30, 2009 11:31 am
Posts: 8
Tungjatjeta te tereve bashkatdhetareve ne forum. Une sapo kam filluar webin tim me joomla dhe dua qe default language, gjuha kryesore ne faqen e saijtit te jete shqip po sado qe u mundova nese nuk e kam gabim , versioni i fundit qe ka dale eshte 1.0.13 me pakete shqipe apo ka dale ndonje tjeter me e re per ta zbritur dhe une nuk e gjej dot :( :( .Kush ka mundesi te me ndihmoje me ndonje link site ku mund te zbres keto paketa ose keshilla te nevojshme do ju a di per nder,
Tja kaloni mire dhe zoti qofte me ju


Top
 Profile  
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group