Probléma a kijelentkezéssel

Locked
lacafiu
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 2
Joined: Tue Oct 07, 2008 5:51 pm

Probléma a kijelentkezéssel

Post by lacafiu » Tue Oct 07, 2008 6:01 pm

Sziasztok!

Egy hónapja karbantartója vagyok egy közösségi portálnak, ami a legtöbb tekintetben kifogástalanul működik Legacy módban (Joomla! 1.5), kivéve egyetlen számomra megoldhatatlan hibát, mégpedig, hogy a kijelentkezés nem működik. Olvasgattam az angol fórumot megoldást azonban mégsem találtam és a kódban sem találtam meg a hibás részt (pedig lennie kell). Tehát kijelentkezésnél az index.php-ra mutató linket (default beállítással a mod_login-ban) elavultnak, hiányzónak találja és, ha máshová irányítom át akkor sem történik változás. Remélem tudtok nekem segíteni, mert igen bosszantó a probléma.
Előre is köszönöm!

lacafiu

User avatar
LocaLizeR
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 331
Joined: Thu Sep 15, 2005 4:44 am
Location: Hungary
Contact:

Re: Probléma a kijelentkezéssel

Post by LocaLizeR » Tue Oct 07, 2008 7:09 pm

Szia!

Pontosan melyik Joomla! 1.5 verziót használod? Community Builder-e az alapja a közösségi portálnak?
Jozsef Tamas Herczeg // Member of the Hungarian Joomla Translation Team :: Follow me on Twitter: @jtherczeg
:: "Do not give fish to the hungry man teach him how to fish instead" ::

lacafiu
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 2
Joined: Tue Oct 07, 2008 5:51 pm

Re: Probléma a kijelentkezéssel

Post by lacafiu » Wed Oct 08, 2008 3:37 pm

1.5.0 Stable-t használom Apache/2.2.3-mal és PHP5.2.0-val, Community Builder nélkül Fireboard fórummotorral és DOCman-nel.

User avatar
LocaLizeR
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 331
Joined: Thu Sep 15, 2005 4:44 am
Location: Hungary
Contact:

Re: Probléma a kijelentkezéssel

Post by LocaLizeR » Wed Oct 08, 2008 4:46 pm

Még egy fontos tényező: használsz-e valamilyen SEF komponenst? Az szokott galibát okozni ...

Egyszer javasolnám, hogy frissíts 1.5.7-re. Aztán ha a probléma továbbra is fennáll, akkor próbáld meg, hogy egy kicsit leállítod a fórumot, kikapcsolod az örökölt módot, s megnézed, hogy natív módban ki lehet-e jelentkezni.
Jozsef Tamas Herczeg // Member of the Hungarian Joomla Translation Team :: Follow me on Twitter: @jtherczeg
:: "Do not give fish to the hungry man teach him how to fish instead" ::


Locked

Return to “Hungarian Forum”