Yeni Projemde Joomla' ya Geçmek İstiyorum! Topic is solved

Joomla! hakkındaki kategori dışı kalan sorular.
Locked
cepograficom
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Yeni Projemde Joomla' ya Geçmek İstiyorum!

Post by cepograficom » Wed Jan 13, 2021 9:44 am

herkese merhaba arkadaşlar. Çok eskiden ( 2008 ) kullandığım joomla' yı yeni projemde kullanmayı düşünüyorum.

Blog tarzında bir projem var ve wp alt yapısını kullanıyorum. Fakat, projem çok yeni. 4 tane içerik ekledim ve ileride bu kararı vermemek için tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Öncelikle sitem blog tarzı olacak ve hız konusunda beni bıktırmamalı. Site içeriği olarak iPhone tamir kılavuzları oluşturmayı ve iPhone kılıf satışı yapmayı düşünüyorum. Yani hem sağlam bir blog, hemde kullanışlı bir e-ticaret platformu düşünüyorum..

Mobilde ortalama hızım. E-ticaret tarafı daha da beter.
-
cepografi.PNG

Artı blog tarafında bir takım özelliklerin olması istiyorum.

Örneğin şuan ki wp temasında içerik sayfalarında okuma süresi, yorum sayısı, kaç kişi okumuş vb. gibi özellikleri var, bu hoşuma gidiyor kullanışlı ve bu tarz görsel hareketlilik ux deneyimini iyileştirebilir diye düşünüyorum. Ama şuan ki sitemde sosyal paylaşım butonlarında paylaşım sayıları yok, kullanıcıların içerik ekleyebileceği bir panel yok.

Hikayeler ekleyebileceğim bir panel yok. Bunların hepsini harici eklentiler ile yapmak zorunda kalacağım buda sitenin hızını iyice yavaşlatacak.

Deneyimli arkadaşlardan ricam, bu saydığım özelliklerde ve dahada gelişmiş kullanışlı bir tema varmıdır tavsiyeleriniz nedir?
Teşekkür ediyorum 🙏

Şuan ki temaları inceleyip fikir verebilirseniz çok sevinirim.
Blog - [ redacted ]
E-ticaret - [ redacted ]
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by toivo on Wed Jan 13, 2021 9:48 am, edited 1 time in total.
Reason: mod note: URLs removed, please observe the warning about including links to non-Joomla websites!

Locked

Return to “Genel Sorular”