Kendimizi tanıtalım

Finefox
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Kendimizi tanıtalım

Post by Finefox » Mon Aug 22, 2005 10:10 pm

Burda türk arkadaşların olduğunu gördüm ve tanışmak istedim.
Bu klasik bir konu ama bir Proje başlangıç aşamasında gerekli olduğunu düşünüyorum.

Benden başlayalım

İsim: Halil Köklü
Memleket: Ordu
Yazıkki orda değilim, burdayım: Almanya

18 Yaşındayım ve Lise Son sınıfa gidiyorum (burda 13 sene). 4 sene önce Forum yüklemeye başladım ve şimdi PHP, MySQL, XHTML ve Design işleride kendimi geliştirdim. Bu arada birkaç proje gerçekleştirdim.

Mamboya bir Müşterinin isteğiyle tanıştım ve 2 aydan beri uğraşıyorum. Mambo çok güzel bir CMS ve kendimi Mamboda devam geliştirmek istiyorum. Ayrıca bir büyük projeye benimde bir katkım olsun hevesine girdim. ve allah izin verirse ilerde bir şeyler geliştiririm.

İlk Mambo projem: www.sivasspor.com

2 hafta sonra bir haftalığına Proğramcılar Kampına gönderiyor okul. 18 Millionluk eyaletten 100 kişi seçildi ve ben Türk olarak bunlardan tek kişiyim. ayrıca kendi şehrimdende yalnızım. Orda türklerin imajı için elimden geleni yapacağım inşallah.

Ben kendimi daha fazla anlatmak istemiyorum çünkü basit bir Amateur sayılırım.

Asıl sizi merak ediyorum. Hoşcakalın.
Last edited by toivo on Mon Feb 18, 2019 12:09 pm, edited 3 times in total.
Reason: mod note: topic locked on request to stop spam
Don't move the Evining's to the Morning
[Büyük Türk Ailesinin Küçük Bir Parçası]

pisdoktor
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer

Re: Kendimizi tanıtalım

Post by pisdoktor » Mon Aug 22, 2005 11:22 pm

İsim: Soner Ekici (arkadaşlarım doktor der :P )
Memleket: Denizli (lakin 8 senedir izmirdeyim)

yaşım 24. site tasarımı üzerine yıllardır ugraşmaktayım. php ve mysql konusunda orta düzey bilgiye sahibim. php ve sql üzerindeki ilk çalışmalarım yapılanları düzenlemek, değiştirmek ve türkçeye çevirmekti lakin bu mamboya kendimi kaptırdım kaptıralı yeni şeyler üretmeye de başladım. 20 ye yakın siteye imzamı attım (kimisi hala online) ama hala ögrenecek çok şey oldugunu biliyorum. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :P
http://www.sonerekici.com - Personel Web Site

lashae
Joomla! Intern
Joomla! Intern

Re: Kendimizi tanýtalým

Post by lashae » Tue Aug 23, 2005 6:24 am

Hmm  :)

Alaattin Kahramanlar | Kayseri | ODTÜ Elektrik ve Elektronik Müh. 4. Sýnýf | Ankara'da yaþýyorum

5 Yýldýr web'le uðraþýyorum, mezun olduðum lisenin (Kayseri Fen Lisesi) web sitesini yapmak için çýktým bu yola, Nuke ve Xoops'un ardýndan 3. sürümde Mambo web sitemiz oldu; v3.5 yolda. Ýþten fýrsat buldukça forum cevaplamak da Mambo sayesinde bir baþka hobim haline geldi.

Ben de baþarýlar diliyorum  :D
Last edited by lashae on Tue Jan 24, 2006 3:03 pm, edited 1 time in total.
Peace at
home, peace in the world.''
- Mustafa Kemal Atatürk

FreeStyler
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by FreeStyler » Tue Aug 23, 2005 10:05 am

Ben  :  Şükrü Can   
16 yaşındayım
Lise 2.sınıf öğrencisiyim (Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi)
Doğum Yeri : Bulgaristan
Yer:  İstanbul
Ne zaman mamboya başladım :  okuduğum liseye web sayfası hazırlarken bi boşlukta buldum kendimi. Tanıştığım bi abi kendi hostundan bana mambo kurdu ve verdi. Sorduğum hiçbir soruya cevap vermedi. Sadece her çöktüğünde yeniden kurtu. Bende karıştıra karıştıra mamboyu tamamen çözdüm. Sonrada kendinin karıştırması daha iyidir dedi o yüzden yardım etmedim dedi. Haklıymış  :D  bu mart ayında oldu. 6 aylık bir mambocuyum. Ve de mamboyu seviyorum.

Hobileri :  basketbol , pc (son zamanlarda web , donanım )  müzik (trance) ++  PHP , CSS , 

http://www.portaliz.biz

http://www.basketboltr.com

http://www.portaliz.com
Last edited by FreeStyler on Mon Aug 13, 2007 11:12 pm, edited 1 time in total.

MineField
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by MineField » Tue Aug 23, 2005 10:23 am

İsim: Murat Köse
Memleket: Rize
İstanbul'da ikamet ediyorum  :)

Yaklaşık 5 yıl önce  başladım ve en büyük hobim haline geldi web tasarım. Mambo'yla tanıştıktan sonra da iş başka boyut kazandı. Böyle güzel bir cms görmedim. Mamboyla 7-8 tane site yaptım. Şu anda ilgilendiğim projeler; http://www.epicaturkiye.net ve http://www.nbaturk.net..
Old lies they die hard; Old loves they die harder!! | Member Of Turkish Community

candanfanclub
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by candanfanclub » Thu Aug 25, 2005 7:45 am

Adım Özgür Üzden, 18 yaşındayım, Çanakkaleliyim, Yıldız Teknik Üniversitesi-Metalurji ve Malzeme mühendisliği bölümüne başlayacağım kısa süre sonra ve istanbullu olacağım.
1 Yıl önce web tasarımına PHP-Nuke ile başlamıştım, sevdiğim sanatçı Candan Erçetin  için bir site yapıp hayranlarını bir araya getirmekti amacım. ÖSS ye hazırlanırken bir nuke yardım sitesinin forumlarında mambonun tanıtımını gördüm ve hasta oldum. O zaman karar verdim sitemin yeni versiyonunu mambo ile tasarlayacağıma. Mambo.gen.tr forumlarına bu projemi yazdım ve edilen yardımlarla güzel olduğunu düşündüğüm bir site yaptık. Mambo sitemizi açmdanan hemen 2 gün önce de sitem Resmi Fanclub ilan edilerek onore edildik. Türkiyede sanırım Mambo ile yapılan ilk official sanatçı sitesi bu :) varsa düzeltin lütfen beni :D

Mambo.gen.tr ailesine teşekkürler  ;)

adroit
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by adroit » Fri Aug 26, 2005 8:45 pm

Merhaba bendenizde Coşkun ERDOĞAN 

tasarım konusunda sizler kadar uzman degilim ama sora sora bagdat bulunurmuş bizde sora saoara mamboyu yada adaı her ne olacaksa bunu ögrenecegiz inşallah yardımlarınızı esirgemezsiniz

settlemoon
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by settlemoon » Sun Aug 28, 2005 10:05 pm

Bu kim demeyin sakın! Tanımıyo musunuz yoqsa. Gücenirim wallahi. Olmaz böyle birşey. Tanıtmamışım kendimi.
Tasarımın doruk noktalarına uaşmak isteyen, ama programcılık kültürünü bi o kadar genişletmeyi düşünen, ileriye dönük projelere her zaman destek veren birisi olarak görebilirsiniz. Takvim günü ne zamandır bilmiyorum ama statik tasarım üzerine 1999 yılında başladım. Ama dinamikte tembelliktenmidir bilinmez bi türlü yetişemedim. ortam aradım bulamadım. En sonunda gaziantep Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama(eski adı ile Bilgisayar Programcılığı) bölümünü başarı ile tamamladım. Gördüğüm dersler arasında günümüzün ve geleceğin teknolojisi java onun haricinde sql,php,delphi gördük ve bir başlangıç yaptık. Katılacağınız projelerde tuzum biberim olsun, warsa bizde birşeyler sizlerle paylaşmak yada sizlerden birşeyler öğrenmek isterim. Selamlar ederim.

Vehbi YILDIRIM | D.Y:İskenderun | İkmet:Gantep | Hobi:Satranç & Photoshop | Nick:by ThundeR & Settlemoon
TURKTASARI : www.turktasari.net

grafiktasarimcisi
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by grafiktasarimcisi » Fri Sep 02, 2005 8:37 pm

Halil ibrahim ERDEMİR
---

Eski mambo'cu, soner abinin baş belası  ;D ( koca siteyi ona yaptırmıstım http://www.chicekci.com , ama simdi siteyi sildim attım, canımı sıkıyodu  :) )
---

19 yaşındayım, neredeyse 1 senedir mambo ile uğraşıyorum
---

İstanbulda yaşıyorum artık ( 19 sene ankarada yaşadık dimi, farklılık iyi gelir )
---

Şuan bilgeadam'da grafik bölümündeyim uzmanlık eğitimi alıyorum
---

Ösledim sizi..
---

Busefer tam dönüş yaptım artık gitmiyorum biryere  ;D

kolcu
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by kolcu » Sat Sep 03, 2005 4:07 pm

Hakan Kolcu --- Türkiye/Samsun-Manisa değişiyor.. Manisada üniversitedeyiz.. Sınıf öğrt . olcak gibiyiz.. Ama gelecekte bilgisayar programcılığıda neden okumayalım değil mi?  :D
Mamboya mamboturk.us sayesinde başladık..Sonra koptuk o ayrı.. 3 tane felan projem oldu mambo ile.. 1 i ayakta ama  ;D www.turktekno.net

SMF konusunda uzman sayılırım. Burda kullanılar forum da SMF olunca sevindim yani..
http://www.turkteno.net
http://forum.turktekno.net
İnternet ve Teknolojiye farklı bir yaklaşım için..

danialt
Joomla! Intern
Joomla! Intern

Post by danialt » Sat Sep 03, 2005 4:19 pm

Eh, bizde tanitalim kendimizi  8)

Türkce forumlarda gezerken Danialt gibi garip bi nickname ile bilinen birisiyim. Türkce dilim pek saglam olmamasina ragmen Anadilimden daha yakindir bana :) 26 yasi bu kasimin 20sinde bitirmis olcaz insalla.

Nerden nereye derseniz:
1995 : ilk ciddi quick basic programim (bolge bilim proje yarismasinda ikincilik odulu, uzaktan kumandali bi deniz alti projesinden sonra :) )
1997-8 : Türkiyeye gelisim..istabul
1999 : ODTÜ insaat müh./ Fortran ile tanisip C'de ilerleme :)
2000: kosa kosa kacarak kimya muh. bolumune (beton meton dersleri bozdu beni) / yazin phpyi basladim (CHIP kitapcigi)
2001: Kimya muh bolumu ve robot toplugulun resmi websiteleri
2002: KosGeb ile ortak bi proje / Mambolu gunlerin baslangici (Mambo uzerinde online katalog dagitimi/fuar yonetimi)
2003: Kimya müh.nin bitisi, almanya , yüksek lisans
2004/2005: Sinan Ata ila Mehmet Altiok un baslattigi projeyi devam etmemiz, soner(pisdoktor) ve aliyarin katilimi ila tam gaz yeni (o zamanin) mambo.gen.tryi olusturmamiz ve gelistirmemiz

daha da allahin izni ile devam etcez :)

settlemoon
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by settlemoon » Sat Sep 03, 2005 4:29 pm

Maşallah tan başka söz gelmiyor aklıma. Devamını dilerim ne diim.
TURKTASARI : www.turktasari.net

sinanata
Joomla! Intern
Joomla! Intern

Post by sinanata » Sat Sep 03, 2005 6:10 pm

ben 1988 de doğdum.Kimseyi inandıramiorm ama buna :) nüfus cüzdanımı göstermem gerekio biçok zaman :D.Bilgisayarın karşısına oturmam 4 yaşıma rasgelir :) halada karşısındayım gördüğünüz gibi.Abilerim sayesinde ilerleme kaydettik.Abartı değil danial abinin aliyar abinin doktorumun mehmet abinin çok emeği vardır üzerimde.

Lisede 2 sene lisanslı GrekoRomen yaptım.[73kilo istanbul 3. lüğü]Halada antrenmanlara devam etmek isterim ama vaktim olmio neyazıkki. :(
Bide daha fazla kırmızı mayo giymem arkadaş kimse kusura bakmasın :D 

ben biras erken çalışmaya başladım sanırım.ilk zamanlar donanım ve bilgisayar tekniği üzerine çalıştım.

sonradan mambo dünyasına girmekle iyi yaptığımı düşüniorm birçok insanın bişeyler öğrenmesine vesile olduk.biçok designer kardeşimin işi kolaylaşmıştır türkçe destek sayesinde.Paylaşımın kalite düzeyi ise danial abi aliyar abi  doktorum ve mehmet abinin emeğidir.Hiçbirşey beklemeden bukadar büyük emekler nezaman düşünsem beni mutlu edio.Danial abiyle ilk zamanlar mambers forumlarından tanıştık :)  yaw dedim bu myPMS yi yazan adam nicedir türkçe konuşio :D saolsun çok yardımını tavsiyesini öğüdünü aldım danışmanlık alsam bukadar olmazdı  :D

sonuç itibariyle şuanda kadıköy imam hatip lisesi süper bölümü son sınıfı okiorm.nasipse YDS düşüniorm.ingilizce üzerine okiyabilirsem iyi olacak.doktorumla büyük ve güzel projelerimiz var hepsi birbir gerçekleşecek inşallah.Vakit konusunda problemimiz var düzelince çok daha güzel olacak.Logoman koydular adıma oysa nekadar durgun bi adamım nezaman logo çizdimi gördünüz kardeşim ya  :P

Neyse kafanızı şişirmim arkadaşlar ben Sinan Ata :) Bu topluluğun içinde olmaktan büyük gurur duyuyorum 8)

relay
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by relay » Sat Sep 03, 2005 6:36 pm

Mehmet Özkan.....

1983 yılınında bir aralık sabahı Aydının çine ilçesine bağlı cumalı köyünde sabah saat 5:30 ağlamaya başlamışım :)
Aydın Mimar Sinan E.M.L. elektronik bölümünü bitirdim. Üniversiteyi bu yıl başlıyorum. Şuan istanbulda oturuyorum. istanbullu arkadaşlarımı evimde çaya beklerim :)

5 Yıldır bilgisayarcılık yapıyorum ama bilgisayarla tanışmam 13 - 14 yıla dayanıyor. Çalıştığım firmalarda Donanım ve eğitim üzerine görevler aldım. Şuanki çalıştığım firmada sistem destek uzmanı olarak çalışıyorum.

Joomla (Eski ismi mambo  :) ) ile tanışmam 1 yıl kadar oldu. Php ve Mysql bilgim hiç yok. İngilizcede bilmediğimiz için ingilizce sitelerden pek fazla destek alamıyordum. ama mambo.gen.tr sayesinde Türkçe destek almaya başladık ve kendimi çok azda olsa geliştirebildim.
Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler......
Mambo OUT, Joomla IN

Ekshi
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by Ekshi » Mon Dec 12, 2005 9:47 am

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Tema yapabiliyorum umarım Joomla için yapacağım temalar herkesin işine yarar.

Henüz Joomla ile yeni tanıştım. Kısa sürede çözeceğimden eminim. Herkese kolay gelsin.
www.Ekshi.net | www.Ekshi.org
Signature Rules, only 2 lines allowed.

halk
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by halk » Wed Dec 14, 2005 9:35 pm

ben bu konuyu acan finefox.

isim degistirmem gerekti
"George double you Bush has two brains, the left and the right, like
normal people. But the problem is that there is nothing right in his
left brain and there is nothing left in his right brain"

Shd
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by Shd » Fri Dec 16, 2005 7:51 pm

Selamlar

Ben Burak, [Alaattin abiyle hemşeriyiz yani :))]

Henüz 17 yaşındayım ve yaklaşık 5 yıldır teknolojiyle uğraşıyorum. Açmaya çalıştığım ilk site için uygun bir portal ararken google tarafından buraya atıldım.

Amaçlarım bilgimi paylaşmak ve arttırmak

"Bilgi paylaştıkça çoğalır!"

tubinares
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by tubinares » Sat Jan 14, 2006 12:08 am

Merhaba,
Ben de kendimi tanıtayım izninizle, adım Bahtiyar Ergün 1960 doğumluyum yani yaşım 46 birkaç ay sonra emekli oluyorum darısı sizlerin başına  ;) Tekirdağ'da yaşıyorum, Pc nin açma düğmesinin yerini 2000 yılında bir genç kardeşimden öğrenmiştim, geçen sene PHP ile tanıştıktan sonra tasarım yapmaya karar verdim ve Türkiye'nin en iddialı edebiyat kültür ve sanat sitesi http://www.yazimhane.com u tasarladım, ayrıca http://www.dogaaricilik.com.tr adlı ticari sitenin tasarım ve içerik yönetimini de ben üstlendim. Bir bilgisayar dergisinde JOOMLA yı tanıdıktan sonra küçük bir araştırma ile buraya kadar geldim, sanırım burada da güzel paylaşımlara imza atacağız, emekli olunca mahalle kahvesindeki emekli arkadaşlarımı da buraya davet edip Joomla öğreteceğim  :laugh:
Last edited by tubinares on Sat Jan 14, 2006 12:10 am, edited 1 time in total.

Ekshi
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by Ekshi » Sat Jan 14, 2006 7:18 pm

Uzun süredir sanırım buraya takılan yok.Fazla mesaj atılmaz oldu  :-\

Ben Ekshi http://www.Ekshi.net sahibiyim elimden geldiği kadar ilginç bir site yapmaya çalışıyorum. Sitem bildiğimiz gibi Joomla ile kurulu bende bunu en yakışacak biçimde kullanmaya çalışıyorum. Görünümü içeriği rahatlığı falan elimden geldikçe düzgün olması için çaba sarfediyorum.

Bunların yanısıra 21 yaşındayım okumuyorum ama bilg. prog. okuyacağım nasipse.Aydındayım herkesi beklerim  :-*

Herkese kolay gelsin.
www.Ekshi.net | www.Ekshi.org
Signature Rules, only 2 lines allowed.

7mSeni
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by 7mSeni » Sun Jan 15, 2006 2:07 pm

Benim adim Atilla,
burada belki yeni gözüküyorum ama mambo ile tanisali yillar oldu. php den anlamasamda css ile aram iyidir. Grafik-Designerim (http://www.a-t-media.de) serbest calisiyorum. Ayrica http://www.e-sipa.de nin sahibiyim, aranizda film paylasanlar varsa bir göz atabilir. 1971 dogumluyum ve almanyada yasiyorum.

EfSaNe
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by EfSaNe » Sat Jan 21, 2006 1:11 am

Ben Serdar Efsane, 9,5 Senedir Web Tasarımı ile uğraşıyorum. Birçok Büyük Projede Yer Aldım. Burayı nasıl buldum? bir web sitesi gördüm. türk.. Portalı gerçekten beğendim altındaki link'e tıkladığımda türklerle karşılaşmak Beni gerçekten Mutlu etti. Bu Portal gerçekten Çok Güzel ileriye Dönük Bakarsak. Mambo'yu Kesinlikle geçebilecek bir güce sahip. Ben Artık herzaman Burdayım. Herzaman yardıma açığım.. Kolay gelsin arkadaşlar.
Please read forum rules regarding signatures: http://forum.joomla.org/viewtopic.php?t=65

selcioo
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by selcioo » Thu Feb 02, 2006 8:15 am

SELÇUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUK  8) Bir soru sormaya geldik bakalım nasıl buralar  ;)

cumhurkorkut
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by cumhurkorkut » Sat Feb 04, 2006 9:13 am

Cumhur Korkut

Memleket : Zonguldak(fakat 7 senedir Bursa'da yaşıyorum)

İlköğretim 6. sınıf öğrencisiyim.

Projelerim : webgelistir.com

vb, php, html ve asp.net(idare eder) biliyorum 8 yaşından beri programlama ile uğraşıyorum.

bilgisayar ile 7 yaşlarında tanıştım.

lashae
Joomla! Intern
Joomla! Intern

Ynt: Re: Kendimizi tanýtalým

Post by lashae » Sat Feb 04, 2006 2:21 pm

Hoþgeldin hemþerim  8)
Shd wrote: Selamlar

Ben Burak, [Alaattin abiyle hemþeriyiz yani :))]

Henüz 17 yaþýndayým ve yaklaþýk 5 yýldýr teknolojiyle uðraþýyorum. Açmaya çalýþtýðým ilk site için uygun bir portal ararken google tarafýndan buraya atýldým.

Amaçlarým bilgimi paylaþmak ve arttýrmak

"Bilgi paylaþtýkça çoðalýr!"

Peace at
home, peace in the world.''
- Mustafa Kemal Atatürk

jicks
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by jicks » Mon Mar 20, 2006 12:24 am

Bende Ordu/Fatsa dan Ziya...Aslında Karabüklüyüm ama kader ağlarını ördü ve bana 9 aylık bi Fatsa ziyareti nasip etti...
Neyse ben daha joomla da yeniyim...Ama web le haşır neşir olalı bi 3 yıl oldu..Ben aslında asp ile ugrasıyodum fakat
İşte bu joomla benide cok fena çarptı  ;D ve kolları sıvadık.. Ve burlardayız işte...Geçmişi araştıyoruz bira :P
Hadi herkese kolay gele...Kimsecikler yok burlarda ama olsun bi imzamız olsun..

royal_lancer
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Location: '82-'91 England - '91- Turkey / Miss Joomla addict...

Post by royal_lancer » Sun Mar 26, 2006 7:26 pm

Nick: Rana Irem ~ Royal Lancer
Doğum Yeri : İngiltere
Yaşadığım Yer: Ankara
Memlekete gelince: Karışık mevzu..

2004 Endüstri mühendsiliği 2005 Bilgisayar mühendsiliği mezunuyum. Ne kadar mühendsilik yaptığımı öğrenmek isterseniz. 1 yıl jeneratör üretiminde İthalat Uzman Yrd. & Planlama Müh. & satınalma Sorumlusu oldum.

Şu an yeni olmakla birlikte bilişim sektöründe yeni adımlarla ilerliyorum...4 aylık Bilg. müh.yim. joomla ile tanışalı yaklaşık 1 ay oldu. Nasipse çalıştığım şirketin sitesini yaparak ilk deneyimimi oraya aktaracağım.

Joomlada tek sıkıntı duyduğum templatelere hakimiyeti kaptırmak. Tasarıma da meraklı olduğum için asıl 0 dan sonsuza site masterı olmak hedefim.

bu dalgalar beni başka yerlere götürene kadar yazılım üzerine çalışıyor olacağım. haa bu arada yarışmadaki arkadaşlara başarı dilemek benimde isteğim olsun...Hoşçakalın..
"the difference between winners and losers is that; winners do what losers do not want to do..."

me10
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by me10 » Tue Apr 18, 2006 3:26 pm

Metin Bozcal

Joomla ile dun tanistim. gercekten cok guzel bir CMS sistemi. Hollanda'da ikamet etmekteyim, serbest meslekle ugrasiyorum.
Website yapimi konusunda fazla bir bilgim yok. ufak tefek html siteleri yaptik okadar. Dunde Joomla yi yukledim ve biraz karistirdim.
Bazi yapmak istedigim projeler var. Joomla uzerinde bazi degisikler/eklemeler yapinca cok degisik imkanlarin olusabildigini gordum. Simdi oturupta Joomlayi ogrenmeye kalksam herhalde en az bir kac ay ugrasmam lazim.
Onun icin yapacagim bazi projelerde bana yardim edecek arkadaslar ariyorum. Yani Joomlayi kullanarak vede gerekli eklemeler yaparak degisik siteler olusturmak amacim. Tabi verilecek emek karsiliginda maddi olarak destek verecegim.

Bana yardim etmek isteyen arkadaslarda asagidaki ozellikler olursa daha iyi olur.
> Hollanda'da ikamet eden arkadas olursa daha iyi olur, karsilikli konusuruz. Yoksada okadar onemli degil.
> php ve mysql bilgisi iyi olmasi lazim.
> Mambo/Joomla'yi iyi anlamda bilmesi gerekiyor.

Yukaridaki ozellikler uyan arkadaslar. [email protected] adresine. Kendileri hakkinda bilgiyle yapmis olduklari Joomla siteleri varsa onlarida yazarak e-mail gondemeleri rica olunur.

Saygilarimla

Metin

enxdesign
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by enxdesign » Tue May 09, 2006 12:25 am

uzun zamandır gelen giden olmamış ama hayırdır inşallah...

ben enes ayduz. 86 doğumluyum.. öğrencilik yapıyorum. izmir 9 eylül iktisat 1.sınıf.

günümün yarısı bilgisayar başında geçiyor. 8 senedir falan bilgisayarla uğraşıyorum.

joomla olarak www.enxdesign.com u yaptım... önceden html ve swish'le uğraşıyordum...

memnun oldum.

latrell
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by latrell » Thu Jun 22, 2006 8:03 pm

Bende Ali Rıza Babaoğlan.
20 yaşındayım ve bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim.
Joomla ile 3 aydır uğraşıyorum. 2 ay önce http://www.yazilimci.org 'u kurmuştum ama db sorunları nedeniyle birkaç gün önce tekrar bir kurulum yaptım.
Sıfırdan başladım anlayacağınız.

MR.BoXeR
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by MR.BoXeR » Sat Aug 19, 2006 4:34 pm

Selam siteyi şans eseri buldum ve böyle bir kategori olacağı aklıma bile gelmezdi

Antalyada yaşıyorum Muğlada üniversite öğrencisiyim

Adım Hikmet

yaşım 20

şu yada bu konuda uzman değilim

Tanıştığıma memnun oldum herkesle

Locked

Return to “Turkish Forum”