Preopterećenje CPU od 200% sa instaliranim joomla3.1 srpski

Moderator: cicans

Locked
Salesimson
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 13
Joined: Sat Nov 08, 2014 12:30 am

Preopterećenje CPU od 200% sa instaliranim joomla3.1 srpski

Post by Salesimson » Sat Nov 08, 2014 1:35 am

Pozdrav svim članovima foruma ;D
Nov sam na forumu pa se nadam da neću prekršiti neko od pravila(koja sam pročitao),
kao i da vas neću puno smoriti jer mi je pomoć stvarno preko potrebna.
Evo o čemu se radi.
Iz razloga što nemam novaca uzeo sam free host( provajdera neću pominjati ali pregledajući razne forume nalazim da ćete znati o kome se radi ) znači zakupio sam domen i dobio host koji koji između ostalih ograničenja (koja mi odgovaraju i uklapam se u njih) ograničava Broj Tera instrukcija CPU: na 14,75
u roku od 24h a njihov najveći paket koji se plaća podrazumeva 182 CPU/24h , e sad oni u ponudi imaju instalaciju joomla3.1 Srpski na jedan klik, koji mi takođe vrlo odgovara ALI šta se dešava, pobrisao sam one njihove startne članke, menije i sve što mi je nepotrebno(što i provajder preporučuje u sistemskim porukama koje mi šalju kad mi pređe 100% iskorišćenosti i 200% sinoć kad su me suspendovali do restarta brojača, i sve što sam ubacio na sajt je oko 15 slika i 4 mini minijaturna teksta i instalirao extenziju like & share fejsbuk dugmiće sa zvaničnog sajta joomla extenzija i kad sam ubacio jedan tekst koji je počeo da se deli na fejsbuk opterećenje CPU je počelo da divlja i bio sam suspendovan. Oni objašnjavaju da da na cpu utiču isključivo aplikacije koje se pokreću u sajtu a ne druge aktivnosti..E sad meni je prvo to zvučalo kao navlaka u fazonu uzmi free pa ćeš posle platiti ali praćenjem rasta cpu zaključio sam kad bih postavio još desetak većih tekstova i dvadesetak slika prekoračio bih i 182 cpu u najvećem paketu(msm strašno :-\ ), tako da se vraćam na to da je problem u nečem drugom. da vas nebih puno smorio ako se nađe neko dobronameran da mi može pomoći sve što je potrebno od dodatnih informacija ću napisati. nadam se da će mi neko izaći u susret jer ja više stvarno nemam pojma šta da radim e da podršci sam poslao poruku e mailom jutros i ne odgovaraju mi, još jedno izvinite na smaranju ;D

Locked

Return to “Tehnička pitanja”