Da li postoji templejt sličan Google-u?

Moderators: TheHacker, cicans

Locked
rade039
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Da li postoji templejt sličan Google-u?

Post by rade039 » Fri Dec 16, 2011 5:02 pm

Ćao svima,

zanima me da li je neko negde naišao na Joomla template koji je sličan Google izgledu? Znači potreban mi je prost templejt za sajt koji će služiti za pretraživanje neke moje baze.

Hvala unapred

Acko017
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer

Re: Da li postoji templejt sličan Google-u?

Post by Acko017 » Fri Dec 16, 2011 7:02 pm

Pozdrav @rade039,

S obzirom da sam do sada pregledao preko 2 000 šablona za joomlu, mogu slobodno da kažem da ne postoji 100 posto sličan google-u, već se raspravljalo na toj temi:

Link: http://forum.joomla.org/viewtopic.php?p=2568895 , takođe, bilo koji šablon može da se prilagodi dizajnu google izgleda naslovne stranice, bukvalno postoje samo nekoliko stvari, a oko 90 posto zauzima search box,

još jedna stvar, bilo bi glupo da neko napravi sajt koji bi izgledao kao google, jer je to onda već viđeno, i nikome se neće dopasti...

rade039
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by rade039 » Fri Dec 16, 2011 7:46 pm

Hvala na brzom odgovoru.

Pa nisam mislio da u potpunosti iskopiram Google, već me zanima templejt prostog dizajna sa velikim search box-om, znači nešto slično Google-ovom dizajnu. Ili bilo kom pretraživaču. Takav templejt želim da iskoristim za pretraživanje baze firmi, ali ne bih želeo da posetioci gubre vreme tragajući za poljem za pretraživanje, već da bude veliko, upadljivo a opet da sve to lepo izgleda. Ukoliko neko zna za neki sličan templejt, bio bih mu zahvalan da to i objavi ovde ;)

SinisaKrisan
Joomla! Enthusiast
Joomla! Enthusiast

Post by SinisaKrisan » Tue Dec 20, 2011 12:18 pm

Rade

Uzmes brate bilo koji templejt, i objavis search box u nekoj module poziciji. Disejblujes ostale module, i resio si problem :)
JomSocial Project Manager
http://www.jomsocial.com
IJOOMLA INC

rade039
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by rade039 » Tue Dec 20, 2011 12:28 pm

Sinisa, hvala na odgovoru.

Uzeo sam u obzir i tu varijantu, ali ipak nije to ono što želim. Probaću sam da napravim pa ću da okačim link kad budem završio, možda će nekome već pomoći.

Locked

Return to “Šabloni”