Tražim određeni template

Locked
pyost
Joomla! Intern
Joomla! Intern

Tražim određeni template

Post by pyost » Mon Jul 03, 2006 2:18 pm

Već nedelju dana pretražujem internet, ali nisam uspeo da nađem ono što mi treba. Zanima me da li neko možda zna ili ima template koji bi mi odgovarao.

Elem, evo šta mi treba
  • tamnijii template, najbolje crni
  • full width
  • 3 kolone, leva i desna fiksne širine
  • jednostavan header, dakle bez gomile pozicija, za celu stranu mi je dovoljno left, center, right i footer (slika, tj. header, levi meni, sadrzaj, desni meni, i footer)
  • kod menija, tekstualni linkovi, zbog jednostavnosti
Nešto najpribližnije onome što tražim bio bi sajt www.alternativenation.net. Ja sam pokušao sam da napravim template, ali nije bilo uspešno, jer nemam dovoljno poznavanje CSSa da on dobro izgleda i u FFu i u IEu. Tako da, ako neko može da mi pomogne, bio bih veoma zahvalan.

pyost
Joomla! Intern
Joomla! Intern

Re: Tražim određeni template

Post by pyost » Thu Jul 06, 2006 8:15 pm

Zaboravite, uspeo sam (jedva) da preradim Rhuk template tako da mi odgovara. Ali, naravno, nije savrseno, a za "tweakovanja" mi vec treba pomoc :) Prilazem template uz poruku.

Problema ima samo nekoliko, i verujem da nije tesko resiti ih. U Firefoxu sve lepo izgleda kada su sve tri kolone "ukljucene", ali kada nema nicega u desnoj koloni, centralna je priljubljena uz desnu ivicu. Tu bi trebao da mi stoji razmak od 2 piksela, kao sto je leva kolona odvojena od leve ivice. Dalje, u Internet Exploreru (proklet bio) dve ivice mi fale ( ??? ) i raspored je malo.. Unsiten.. To su jedini problemi kojih sam ja trenutno svestan.

Ukoliko bi neko mogao da odvoji pola sata svog vremena i vidi sta je problem, posto ja stvarno nemam dovoljno znanja, bio bih veoma zahvalan :)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

pyost
Joomla! Intern
Joomla! Intern

Post by pyost » Tue Jul 11, 2006 7:46 pm

Sredjen i ovaj problem uz koriscenje !important na dosta mesta :P

euripyd
Joomla! Enthusiast
Joomla! Enthusiast

Post by euripyd » Fri Dec 01, 2006 1:21 pm

odlican template. Ako si sam uradio onda je odlicno. Nisam odavno pretrazivao net sa templatima, ali sajt je mnogo dobar.

Probao sam da instaliram ali nesto ne radi.
Jel mozes da ispravis to? Fali header, mislim...
Last edited by euripyd on Fri Dec 01, 2006 1:24 pm, edited 1 time in total.

Locked

Return to “Šabloni”