Desktop resize problem

Moderator: cicans

Locked
denubridius
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 5
Joined: Thu Apr 11, 2013 1:54 pm

Desktop resize problem

Post by denubridius » Wed Dec 10, 2014 12:37 am

Verujem da se o ovome govorilo mnogo puta ali ja nisam uspeo da nadjem pretragom resenje za ovaj problem.

Napravio sam template u artisteeru i obelezio da bude template responzitivan, stavio zam min 240pix a max 1280pix na 80% sirine.
Sve je super radi na monitoru od 19 ina super al na manjem pravi problem, kod mene na laptopu od 11 inca sve izgleda nabacano, tj slike uglavnom nije smanjio i meni nije smanjio. Postoji li resenje za ovaj problem i kako to resiti.

denubridius
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 5
Joined: Thu Apr 11, 2013 1:54 pm

Re: Desktop resize problem

Post by denubridius » Thu Dec 11, 2014 3:40 pm

Ja ne mogu da verujem ili sam postavio glupo pitanje ili niko ne zna da mi pomogne!?

User avatar
dare023
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 362
Joined: Mon Feb 25, 2008 4:07 pm
Location: Bečkerek
Contact:

Re: Desktop resize problem

Post by dare023 » Fri Dec 12, 2014 4:24 pm

Pitanje i nije toliko bezveze koliko je loše postavljeno, a i na pogrešnom je mestu.
Artisteer ili kako se već to g**** zove je vlasnički softver (koliko ja znam), pa lepo pitaj tamo. Platio si, imaš prava na podršku.
Mislim, platio si zar ne? :pop

Uzgred, postavljanje pitanja ti zaista ne ide od ruke :http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f ... 8#p3206368

Ne možeš da očekuješ neki smislen odgovor ako ne postaviš pitanje kako treba.

Ovde postavi pitanja vezano za besplatne stvari oko Joomle, ostalo što se plaća, sa cenom ide i podrška.

denubridius
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 5
Joined: Thu Apr 11, 2013 1:54 pm

Re: Desktop resize problem

Post by denubridius » Fri Dec 12, 2014 8:26 pm

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi odgovori.
dare care, ovo je drugi put da mi dajes drzak odgovor, a ne znam iz kog razloga i ne znam kako ovi ljudi ovde to dozvoljavaju. Da je pitanje postavljeno na pogresnom mestu neko bi ga pomerio, zato te molim ako ne znas da mi odgovoris da me se manes. Nasuprot molim urednike da obtare paznju na tvoje odgovore, meni si dva pita odgovorio i to oba puta bezobrazno.

User avatar
dare023
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 362
Joined: Mon Feb 25, 2008 4:07 pm
Location: Bečkerek
Contact:

Re: Desktop resize problem

Post by dare023 » Sat Dec 13, 2014 9:14 am

Slažem se da nema glupih pitanja, ali ima loše postavljenih, kao što su ova tvoja.
Ako misliš da je drskost da ti neko odgovori i ukaže na greške, to govori više o tebi i tvom stavu sa kojim nećeš daleko dogurati.
Savetujem ti da pogledaš po forumu kako se pitanja postavljaju da bi se odgovor dobio.
A pitanje jeste na pogrešnom mestu jer je vezano za sofver za izradu templejta koji se plaća, a kao što sam ti već rekao sa plaćanjem ide i podrška.
Prema tome, onaj kome si platio (ako si platio) za softver treba i da ti rešava probleme.
A da li ja mogu da ti pomognem, to je nešto što nikad nećeš saznati....
Evo ti još jedan bezobrazan odgovor, i šta sad?


Locked

Return to “Šabloni”