Napaka: Threads didn't exit

Locked
Untamle
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 15
Joined: Wed Nov 14, 2007 7:57 pm

Napaka: Threads didn't exit

Post by Untamle » Sat Jan 26, 2008 11:34 am

Pozdrav.

Za CMS sistem na spletni strani uporabljam Joomlo in že nekaj časa se mi na strani izpisuje sledeče besedilo: Error in my_thread_global_end(): 1 threads didn't exit.
Enako izpiše tudi v kontrolni plošči administratorja.

Kaj naj odpravim oziroma dodam?
Je možno da je napaka v ozadju (kot sem prebral na nekem tujem forumu)?
Hvala.

User avatar
dorjano
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 432
Joined: Tue Aug 30, 2005 11:26 am
Location: Slovenia
Contact:

Re: Napaka: Threads didn't exit

Post by dorjano » Sat Jan 26, 2008 2:30 pm

To napako prvič vidim. Se mi zdi bolj napaka, ki jo sporoči strežnik saj le ta dela z nitmi in procesi. Bi ti pa priporočal, da v google vpišeš napako točno tako kot se ti izpiše. Predvidevam, da se je še kdo srečal s to napako. Čisto možno, kot rečeno, da te bo google usmeril na kakšen apache forum.

lpD
Moderator of Slovenian Forum

Untamle
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 15
Joined: Wed Nov 14, 2007 7:57 pm

Re: Napaka: Threads didn't exit

Post by Untamle » Tue Jan 29, 2008 7:44 pm

Sem našel odgovor na omenjeno napako in res je napaka na strežniku. Potrebno je preimenovati libmysql.dll v libmysql.old v PHP Install mapi, tu pa mi nekaj ni jasno - mar pri Joomli ni Install mapa ročno odstranjena takoj po namestitvi?

Še citat:

"If you get this error: "Error in my_thread_global_end(): 1 threads didn't exist" is because an issue in MySQL. To fix it you have to: - go to your PHP install directoty and rename libmysql.dll to libmysql.old - head to http://www.php.net/releases/ and grab 5.2.1 Windows Binary download - open the zip - copy libmysql.dll to your PHP directory That should do the trick.

And if does not help then change your PHP to ISAPI if you are using CGI/FastCGI".

User avatar
dorjano
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 432
Joined: Tue Aug 30, 2005 11:26 am
Location: Slovenia
Contact:

Re: Napaka: Threads didn't exit

Post by dorjano » Tue Jan 29, 2008 11:41 pm

Če boš pazljivo prebral kaj si napisal boš videl, da je govora o instalacijskem direktoriju PHPja ne Joomle! Tore pojdi v mapo kjer je nameščen PHP in najdi omenjeno datoteko! .DLL je v bistvu .EXE datoteka, ki jo je možno zagnati le preko drugih programov. Joomla pa uporablja skriptni jezik PHP in uporablja php interpreter. Torej to nima veze z Joomlo. ;)


lpD
Moderator of Slovenian Forum

Untamle
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 15
Joined: Wed Nov 14, 2007 7:57 pm

Re: Napaka: Threads didn't exit

Post by Untamle » Sat Feb 02, 2008 1:49 pm

Dorjano - nameščeno sem našel le datoteko install.php Za kontrolno ploščo imam nameščeno SWsoft ploščo in razen drugje kot v Manage Files na pamet ne vem kje bi iskal PHP namestitveno mapo  :-[.

User avatar
dorjano
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 432
Joined: Tue Aug 30, 2005 11:26 am
Location: Slovenia
Contact:

Re: Napaka: Threads didn't exit

Post by dorjano » Sun Feb 03, 2008 3:48 pm

A govoriva o lokalni namestitvi (na tvoj PC) ali je to na nekem strežniku, kjer gostuješ? Če je to na lokalnem PCu je stvar enostavna, če pa gostuješ na nekem strežniku potem je pa stvar težja. Gled na to, da omenjaš nadzorno polščo smatram, da je to drugo. V tem primeru ne moreš dostopat do konfiguracijskih datotek, žal. Moral se boš pogovoriti s tvojim ponudnikom.
Moderator of Slovenian Forum

User avatar
dorjano
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 432
Joined: Tue Aug 30, 2005 11:26 am
Location: Slovenia
Contact:

Re: Napaka: Threads didn't exit

Post by dorjano » Sun Feb 03, 2008 3:58 pm

Arghhhh! >:( Pa kaj za vraga ne rečeš, da delaš z Macom?? SEm pogledal kaj sploh je SWsoft in zdaj vidim za kaj gre. BDW zdaj ni več SWsoft ampak Parallels ne?
Težko ti pomagam, če mi ne poveš vsaj osnovnih stvari. Žal še nisem Maruča, Dany ali kak drug jasnovidec. Če je res govora o "tem" swsoftu, pomeni, da uporabljaš Win softwer na MACu. Zbriši to! Namesti si MAMP (MAC Apache-MySql-PHP strežnik) recimo tega http://www.mamp.info/en/mamp.html ali katerega koli po tvoji izbiri in potem namesti gor Joomlo!

Lepo se (s)mej, D.
Moderator of Slovenian Forum

Untamle
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 15
Joined: Wed Nov 14, 2007 7:57 pm

Re: Napaka: Threads didn't exit

Post by Untamle » Sun Feb 03, 2008 5:31 pm

Moram vseeno še podati repliko.

Ne uporabljam MAC-a, imam "navadno okolje" - HP-jev prenosnik in Microsoftov sistem  :). Plesk dostop (SWsoft) do kontrolne plošče mi je dodelil upravitelj strežnika, s čimer torej gostujem - ni lokalne namestitve.
Se bom obrnil nanj, hvala.

User avatar
dorjano
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 432
Joined: Tue Aug 30, 2005 11:26 am
Location: Slovenia
Contact:

Re: Napaka: Threads didn't exit

Post by dorjano » Sun Feb 03, 2008 6:17 pm

Hmmmm, Plesk poznam, samo to z SWsoft pa mi je zbežalo. To, da je Parallels bivši SWsoft izdelovalec Pleska :-[

Sorči :D boš pa moral res njih vprašat. Sam siscer delam z linux strežniki in CPanelom. Z MS rešitvami za hostanje
pa nimam dosti izkušenje. Samo probal sem in šel na Cpanel.

Upam, da ti bo provajder pomagal.

lpD

----------------------------dodal-------------------------------------------------------
iiiiii, pa sem res za kačami! Sploh nisem vedel, da dela Plesk CP tudi z Linux strežniki. Aj, jaj, jaj..
Na zadnje se spomnem, da je bil to eden redkih platvorm za hostanje na MS serverjih. Zdaj ali
se staram ali pa sem površen. :)
Last edited by dorjano on Sun Feb 03, 2008 6:26 pm, edited 1 time in total.
Moderator of Slovenian Forum


Locked

Return to “Slovenian Forum”