Problem s šumniki ko odprem celotno novico :S

Locked
viljutia
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 17
Joined: Sun Nov 30, 2008 5:58 pm

Problem s šumniki ko odprem celotno novico :S

Post by viljutia » Thu Dec 25, 2008 10:29 pm

no da zacnem .. imam joomlo 1.5.8 in jo gostujm na "localhostu" trenutno .. stvar je taka da sem imel kar nekaj tezav z cacheom pri "jomcomment". to sem pa rešil tako da sem preprosto zbrisal skoraj celotno vsebino mape ki je bla pod "components\libraries\cmslib\cache" .. to sem pa moral storiti zato ker mi pod nadzorno ploščo ni hotelo izbirsati .. tako da sem potem to sam ročno narediu.

moj problem pa je v tem da se mi je kar od 1x pojavila težava s šumniki ko odprem celo novico .. pri intro tekstu je vse v redu .. ko pa odprem celotno novico se mi šumniki pokvarjo in pod novico se mi pojavi še:

About the author:
admin (moje up. ime)

nevem zakaj :S sem pa pred kratkim tud dodal tist "filtering options" ker pravjo da naj bi bilo priporočeno ga imeti nastavljenega na "registered + blacklist" .. tako da sem to še naštimal .. nevem pa če je to možen razlog mojega problema ..

viljutia
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 17
Joined: Sun Nov 30, 2008 5:58 pm

Re: Problem s šumniki ko odprem celotno novico :S

Post by viljutia » Thu Dec 25, 2008 11:06 pm

no da vidte kako to zgleda ...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

viljutia
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 17
Joined: Sun Nov 30, 2008 5:58 pm

Re: Problem s šumniki ko odprem celotno novico :S

Post by viljutia » Fri Dec 26, 2008 6:06 pm

sem ze ugotovil kje tiči problem :D pri plugin ki je povezan s komponenti pri kateri ni bil podprt utf-8 encoding .. :D


Locked

Return to “Slovenian Forum”