Notice: Constant _ALREADY_VOTE

Moderators: cicans, TheHacker

Locked
NenadSoko
Joomla! Enthusiast
Joomla! Enthusiast

Notice: Constant _ALREADY_VOTE

Post by NenadSoko » Mon Feb 26, 2007 6:54 am

Uradio sam sajt na serveru u fino radi, medjutim kada sam ga prebacio na localhoste i da ne bih kopirao podatke na localhoste server vukao sam podake sa servera provajdera i kada otvorim stranicu u zaglavlju mi izbaci nekoliko redova podataka koji glase:

Notice: Constant _ALREADY_VOTE already defined in e:\My Documents\www\smed-palanka.co.yu\language\serbian.php on line 566

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at e:\My Documents\www\smed-palanka.co.yu\language\serbian.php:566) in e:\my documents\www\smed-palanka.co.yu\index.php on line 250

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at e:\My Documents\www\smed-palanka.co.yu\language\serbian.php:566) in e:\my documents\www\smed-palanka.co.yu\index.php on line 251

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at e:\My Documents\www\smed-palanka.co.yu\language\serbian.php:566) in e:\my documents\www\smed-palanka.co.yu\index.php on line 252

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at e:\My Documents\www\smed-palanka.co.yu\language\serbian.php:566) in e:\my documents\www\smed-palanka.co.yu\index.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at e:\My Documents\www\smed-palanka.co.yu\language\serbian.php:566) in e:\my documents\www\smed-palanka.co.yu\index.php on line 254

Kada sam taj red 566 stavio pod komentar stranica je odlicno radila.

BSD
Joomla! Ace
Joomla! Ace

Re: Notice: Constant _ALREADY_VOTE

Post by BSD » Mon Feb 26, 2007 7:59 am

Kad si skinuo taj prevod? To sam popravio odavno. U pitanju je bio dupli red u prevodu. Ne valja to sto si uradio. Red 566. je novijeg datum..trebalo je da brises red 296. Skini novi prevod sa servera..tamo je to ispravljeno:)
Marko Milenović
Member of the Serbian Joomla! Translation Team
http://www.joomla-serbia.com/

Locked

Return to “Prevod i dokumentacija”