Kanał IRC #Joomla (na ircnecie)

Locked
mariusz-
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Kanał IRC #Joomla (na ircnecie)

Post by mariusz- » Sat Jun 09, 2007 3:31 pm

Pragnę ogłosić, że na najpopularniejszej sieci IRC został założony kanał #Joomla

Serdecznie zapraszam do wspólnej konwersacji na łamach sieci IRC.

Nowe wspólne rozwiązania, szybka pomoc. Joomla to społeczność, powiększmy ją na popularnym IRC'u.

Pozdrawiam
Mariusz aka Maniek

polska-online
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Re: Kanał IRC #Joomla (na ircnecie)

Post by polska-online » Thu Aug 09, 2007 8:50 pm

mariusz- wrote: Pragnę ogłosić, że na najpopularniejszej sieci IRC został założony kanał #Joomla

Nowe wspólne rozwiązania, szybka pomoc. Joomla to społeczność, powiększmy ją na popularnym IRC'u.

Pozdrawiam
Mariusz aka Maniek
I wszystko wiadomo ;) Mam IRC-a i też własny kanał, ale żeby połączyć się z kanałem Joomla trzeba wiedzieć jaki host???
A to nie zostało przez Ciebie podane. Proszę zatem podać hosta serwera na jakim znajduje się kanał Joomla.  >:(

mariusz-
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by mariusz- » Thu Aug 09, 2007 9:01 pm

polska-online wrote:
mariusz- wrote: Pragnę ogłosić, że na najpopularniejszej sieci IRC został założony kanał #Joomla

Pozdrawiam
Mariusz aka Maniek
I wszystko wiadomo ;) Mam IRC-a i też własny kanał, ale żeby połączyć się z kanałem Joomla trzeba wiedzieć jaki host???
A to nie zostało przez Ciebie podane. Proszę zatem podać hosta serwera na jakim znajduje się kanał Joomla.  >:(
sorry, że nie podałem.
servers:
warszawa.irc.pl
krakow.irc.pl
poznan.irc.pl
lublin.irc.pl

tyle wystarczy ;-). W temacie napisalem "na ircnecie" - najpopularniejsza siec w Polsce. byc moze dlatego zapomnialem i nie podalem przykladowych serwerow :)

polska-online
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Post by polska-online » Thu Aug 09, 2007 9:30 pm

Jestem na kanale Joomla i wiecie co? Jest tam 13 osób i nikt nie odpowiedział na żadne zadane pytanie a nawet się nie przywitał. Troche dziwni. Ciekawostką jest że jest tam 14 osób i 13 opów.  :laugh:

Czy ktos tam wejdzie zeby pogadac normalnie bo z tamtym sztywniakami to sie chyba nie da pogadać.

Kurde, z tego co mi sie wydaje to autor tego tematu też jest jednym z opów.  :P  ???
Last edited by polska-online on Thu Aug 09, 2007 9:35 pm, edited 1 time in total.

Locked

Return to “Polish Forum”