Zagraniczny hosting

Locked
deshi
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Zagraniczny hosting

Post by deshi » Mon Dec 10, 2007 9:30 pm

Witam
Pewnie juz za sam tytul powinnienem dostac warn'a no ale musze jednak zapytac. Nacialem sie ostatnio na one.com. Co to znaczy nacialem, otoz ma safe_mode on i mimo braku poczatkowych problemow teraz nie moge instalowac komponentow. Mam jeszcze 10 dni na rezygnacje z hostingu i pewnie tez tak zrobie. Mam swoj hosting na home.pl i jestem zadowolony. Poszukuje jednak jakiegos zagranicznego hostingu, gdyz strona jest glownie przeznaczona dla cudzoziemcow.

Dlatego pytam, jaki hosting polecacie i ewentualnie jaki juz uzywaliscie. Polskie serwery odpadaja mimo iz home.pl dziala calkiem przyjemnie.

Czytalem temat o hostingu i mniej wiecej wiem jakie sa ceny, jednakze miejsce na strone jakie oferuja jest naprawde male, nawet w porownaniu do home.pl. Poszukuje serwera +/- 1gb miejsca w cenie do 50 funtow tj. 300zl (taki jest standard dla home.pl).

A tak juz na marginesie. Powiedzcie mi jak to wyglada z przenoszeniem domeny. Wykupilem sobie domenke z hostingiem na one.com, do kogo powinnienem sie zwrocic o przeniesienie domeny na inny serwer. Czy jest to firma u ktorej mam juz hosting, czy firma do ktorej sie przenosze.

Locked

Return to “Polish Forum”