Kod HTML w modul HTML nie przekłada się na kod HTML

Locked
Liczba3
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 13
Joined: Sat Apr 14, 2012 7:56 pm

Kod HTML w modul HTML nie przekłada się na kod HTML

Post by Liczba3 » Sat Oct 06, 2012 9:14 pm

Ponownie chciałbym się Was poradzić o sposób rozwiązania problemu braku możliwości wpisania kodu HTML w edytorze modułu "Własny kod HTML". Poprzedni temat, czyli ten:


Korzystam z CMSa Joomla 2,5

Dlaczego w module "Własny kod HTML" nie mogę wpisać tagów HTML?
Po prostu nie są one respektowane i na stronie pojawia się wszystko co wpisałem zamiast przekształcenia kodu.

Edytory na zapleczu włączone. W konfiguracji strony jako domyślny edytor, też wybrany ten co mam (JCE Editor używam).
Nie ma problemów z pisaniem artykułów, a tylko w module "Własny kod HTML" dzieją się takie dziwne rzeczy. Jakby go nie wyświetlało. Dla testów wróciłem nawet do TinyMCE Editor ale nawet po jego włączeniu pole edycji wygląda.

Mogę swobodnie i poprawnie wpisywać kod HTML do tego modułu tylko wtedy jeśli WYŁĄCZĘ swój domyślny edytor (w menu "dodatki") jakiego używam. Więc jak wyłączę "JCE Editor" to wtedy w kodzie widzę wszystkie znaczniki i widzę je również na stronie z pożądanym efektem. Czyli sposób od wiadomo jakiej strony. Taki sam jak z dodawaniem tagów <Iframe>. Identyczna metoda. Także chciałbym się dowiedzieć jak mogę swobodnie dodawać sobie tagi HTML przez ten moduł, którego nazwa jasno wskazuje o co ma chodzić.

Macie jakieś sugestie?

Radek Suski
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 358
Joined: Sat Jan 07, 2006 6:51 pm
Location: /home/radek
Contact:

Re: Kod HTML w modul HTML nie przekłada się na kod HTML

Post by Radek Suski » Wed Oct 10, 2012 8:43 am

Hej,

prawdopodobnie musisz dopasować filttrowanie tekstu w konfiguracji globalnej.
Sorry, ale nie mam nigdzie zainstalowanego Joomla! w języku polskim ale:
site -> global configuration -> zakładka "Text Filters" i tam sobie dopasuj.

Regards,
Radek
Events Team Leader | JET Team Member | Joomla! Social Media Team Member | JED Team Member
SobiPro Developer.
Twitter | Facebook | Google+ | : http://radek.sigsiu.net
Blog: http://radeks.coffee


Locked

Return to “Polish Forum”