Siūlau apsikeisti nuorodomis

Locked
netnet
I've been banned!

Siūlau apsikeisti nuorodomis

Post by netnet » Wed Jun 04, 2008 11:13 am

Norint pakelti savo PR, ir buti kuo auksciau google paieskos sistemos rezultatuose, turi buti kuo daugiau nuorodu i jusu svetaine.
Siulau apsikeisti nuorodomis.
tam skirta, kol kas PR1, bet pakelsiu iki 4-5.
Kolkas tai galima padaryti nemokamai.
Taip pat galite pasitikrinti savo PR:
Isideti mini baneriuka i savo svetaine, rodanti jusu PR :
Please read forum rules regarding signatures: http://forum.joomla.org/viewtopic.php?t=65

Stasys
Joomla! Ace
Joomla! Ace

Re: Siūlau apsikeisti nuorodomis

Post by Stasys » Fri Jun 06, 2008 4:58 pm

atkreipk demesi i forum rules - no self promotion!
Lithuanian Joomla! Community http://www.lithuanianjoomla.com
lietuviškas Joomla! puslapis, naujienos, straipsniai, forumas, vertimai
always be open source, and be free as freedom

Anger
Joomla! Enthusiast
Joomla! Enthusiast

Post by Anger » Fri Jun 06, 2008 6:32 pm

netnet wrote:Norint pakelti savo PR, ir buti kuo auksciau google paieskos sistemos rezultatuose, turi buti kuo daugiau nuorodu i jusu svetaine.
Jei teisingai supratau, kalba eina apie PageRank. Gal klystu, bet bent jau visiems gerai pazistama google o ir tikiu kad ne tik atsizvelgia i tai kokiose svatainese tie baneriukai 'kabo'. Ta prasme savaime suprantama, kad jei tarkim kokiame delphi imesi (na siuo atveju tai nepadoria sumele atseitu :) ) baneriuka i savo puslapi, tau bus turbut labai i nauda kas liecia seo ir kt., bet jei prikrausi savo banneriu i petriuko ir jo draugo, ar draugo draugu puslapius kurie 'pakurti' pries menesi ir per diena turi 5 unikalius lankytojus tai manau PR tik kenksi.

Jei klistu, butu gerai kad pataisytu, padiskutuokim :)

Beata
Joomla! Ace
Joomla! Ace

Post by Beata » Mon Jun 23, 2008 1:13 pm

Nematau tikslo keistis nuorodomis, jei kazkieno svetaine visai kitokios tematikos nei mano.

Svarbiausia susitvarkykite protingai Meta duomenis.

netnet
I've been banned!

Post by netnet » Thu Jun 26, 2008 9:02 am

"petriuko" atveju, viskas teisingai, nes jo PR=0.
Google ziuri tik i tai, kur tavo nuoroda, ta prasme koks PR tinklapio, kuriame "kabo" tavo nuoroda ( labai svarbu, kad ji butu tituliniame, nes svetaines puslapiai turi ne vienodus PR), labai nezymiai atsizvelgia i tai, kad toje svetaineje nepadorus turinys ir. t.t.
Svarbiausia susitvarkykite protingai Meta duomenis.
Klaidinga nuomone. Max keleta nuosimciu pakelsi savo svetaine paieskos rezultatuose, naudodama teisingus meta ir t.t.
Kaip nebutu gaila, viskas remiasi i tamstos svetaines backlinkus, ir citavimo koeficienta, tai labai aiskiai atsispindi jandex paieskoje, panasiai elgiasi ir google.
Susiraskite ir paskaitykite apie google filtra Filadelfija, nes didziaja dali is jo google naudoja ir po siai dienai.

"Gyvas" pavyzdys sito purvo : , PR=5, jame nera jokio turinio net nekalbant apie kintanti. Kodel, todel, kad visi jame esantys tinklapiai turi savo tinklapiuose nuorodas i ji.
P.S. prasau neistrinti, tai ne reklama, ir jis tikrai neigijo backlinko on joomla forum. Google bootas teksto zinuciu neivilktu i tegus, nerankioja.

Ir pabaigai: joomla.org PR=9, microsoft.com PR=9. Nelabai logiska lyg ir. Joomla. org turi, nesuklysiu parases, gal milijona backlinku su: Joomla! is free software..., kita vertus, microsoft desimtuke populiariausiu pasaulio tinklapiu, ir, abejoju, kad turetu maziau nuorodu . Gal google zaidazia ne labai saziningai, nes microsoft live search - tiesioginis google konkurentas.
Tema pamastymui ir tiek.

Paklausykite mano draugisko pasiulymo, apsikeskit nuorodomis su mano svetaine: ,
puslapio apacioje tai galite padaryti nemokamai, o jusu svetainiu tikrai nepagadins nedidukas uzrasas seo-cloud.
+ si svetaine "balta, svari", svetaines su neaiskiu turiniu nepriimamos, tuo paciu savo ivaizdzio tikrai nepagadinsite nei google atzvilgiu, nei kaip nors kitaip. Siuo metu PR=1, bet kylant jusu svetainiu, ar manosoios, PR kils jusu svetainiu, bei manosios. Taip pat galite isideti maza baneriuka, atspindinti jusu esama PR:
Please read forum rules regarding signatures: http://forum.joomla.org/viewtopic.php?t=65

Beata
Joomla! Ace
Joomla! Ace

Post by Beata » Thu Jun 26, 2008 11:02 am

Apsikeisti su tavimi...

man negaila, as svetainiu administruoju virs 50, bet kas is to man ar mano lankytojams,
jei pas tave atejus pavyzdziui is genealogines svetaines, mano lankytojas nieko neras

tavo svetaine is viso - nematau jokios temos

Kuriems mano lankytojams bus idomi tavo svetaine?
Kuriems Tavo lankytojams bus idomi mano svetaine?

netnet
I've been banned!

Post by netnet » Thu Jun 26, 2008 11:16 am

Jos visai kita paskirtis: kelti svetainiu PR. Tai kazkas panasaus i links directory bet skirtingai nuo panasiu direktoriju, linkai neskirstomi tematiskai, visi yra on frontpage, tai didziausias privalumas pries direktorijas.
Tavo svetaines lankytojams ir nereikia i ja uzeidineti, nebet atsirastu suinteresuotu apsikeitimu.
Kai lankytojai mato tekstine ar kitokia reklama svetaineje, argi jie puola spaudineti ir keliauti reklamos vedini.
+ google ja indeksuoja ir isimena radusi pvz. zodi veidrodziai susijusi su nuoroda i svetaine uzsiimancia veidrodziais.

Stasys
Joomla! Ace
Joomla! Ace

Post by Stasys » Thu Jun 26, 2008 12:56 pm

netnet, siulau nespaminti
Lithuanian Joomla! Community http://www.lithuanianjoomla.com
lietuviškas Joomla! puslapis, naujienos, straipsniai, forumas, vertimai
always be open source, and be free as freedom

Beata
Joomla! Ace
Joomla! Ace