!SUPER SKUBU! Problemos dėl EZ Realty modulio (Joomla1.0.11)

Locked
laurmak
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 4
Joined: Mon Feb 25, 2013 11:32 am

!SUPER SKUBU! Problemos dėl EZ Realty modulio (Joomla1.0.11)

Post by laurmak » Mon Feb 25, 2013 11:39 am

Sveiki,
šiame forume esu naujas, bet LABAI viliuosi, kad padėsite. Saitas stovi ant Joomla! 1.0.11, sena versija, bet viskas kaip ir veikė ir buvo tvarkoje. Pagrindinis saito akcentas buvo Ez Realty modulis, skirtas skelbimų dėjimui ir t.t. Versija jo taip pat nebuvo labai nauja. Apdeitinau tą ezrealty, pakeičiau tik kelis neesminius jo dalykėlius, pasisveikinimo žinutę ar pan. Paspaudęs save, nebegaliu pakrauti puslapio IŠVIS ! Kuomet einu į components ir installed components ar pan. pasirenku ant ezrealty, galiu jį tik išinstaliuoti, tačiau puslapyje jau buvo tūkstančiai žmonių įvestų skelbimų, tad nežinau ar galiu juos "back up'inti", o jei išinstaliuosiu ezrealty komponentą, skelbimai turbūt dings, aš to nenoriu. Bet reikalas tame, kad be to ezrealty, saitas visai neprieinamas. Beto templeito kode yra tokia eilutė kaip:

require( $mosConfig_absolute_path . "/administrator/components/com_ezrealty/config.ezrealty.php" );
global $er_mapapi, $er_usemap;

galbūt dėl jos negaliu pakrauti saito išvis ? gal tiesiog reiktų ją pašalinti, kol neveikia ezreal ir puslapį turėtų krauti vistiek ? Kai spaudžiu ant meniu Components --> EzRealty, man išmeta baltą langą ir viskas, kitaip tariant bėda, nes negalima visai pasiekti puslapio. Labai prašau, kas gali padėti - atrašykite. Labai labai mažai laiko šiai bėdai išspręsti. Būčiau dėkingas.

 
laurmak
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 4
Joined: Mon Feb 25, 2013 11:32 am

Re: !SUPER SKUBU! Problemos dėl EZ Realty modulio (Joomla1.0

Post by laurmak » Mon Feb 25, 2013 12:10 pm

žodžiu iš naujo užseivinus ezrealty modulį, ten jame pakeitus pasisveikinimo šriftą ir paspaudus save, nepasidaro niekas, puslapis nebesikrauna. gal kas visgi gali padėt, bent gal įsivaizduoja kas gali būt.

rTm
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 254
Joined: Tue Jul 07, 2009 11:29 am

Re: !SUPER SKUBU! Problemos dėl EZ Realty modulio (Joomla1.0

Post by rTm » Tue Feb 26, 2013 2:46 pm

Sunku pasakyti, kas ten nutiko - siūlau pabandyti atstatyti parametrus į tuos, su kuriais veikė anksčiau ir patikrinti ar nepasikels puslapis. Tikėtina, kad kažkur įvyksta klaida dėl neteisingai įrašytų kabučių ar tag'ų ženklų "<", ">".
Bet kokiu atveju reiks dalintis bent nuoroda į tinklapį, jau nekalbant apie prisijungimus prie administravimo (ir FTP, DB pagal poreikį).

 

Locked

Return to “Lithuanian Forum”