Zajawkarz Home Site

Paczta i Podziwiajta
Locked
User avatar
Zajawkarz
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 40
Joined: Sat Sep 17, 2005 3:15 pm
Location: Rzeszów POLAND
Contact:

Zajawkarz Home Site

Post by Zajawkarz » Sat Jan 21, 2006 8:11 pm

Zajawkarz Home Site

Strona o mnie + dodatkowe rzeczy takie jak potężne FAQ Codecs PL - naprawianie, ostrzeżenia przed instalacją innych pakietów np. z kodekami, które nie zapewniają odtwarzanie każdego filmu a przy tym, nawet po odinstalowaniu i zainstalowaniu sprawdzonych już może nic nie dać. Dział plikownia: sporo informacji o konverterach filmowych i muzycznych, narzędziach i playerach + forum. Trochę muzyki: własnej i brata (hip-hop / Blues), humor - krótkie komiksy z Garfildem. Ciekawe ogłoszenia twórcze: np. tworzenie najlepszego portalu zajawkowego - komiksy, filmy, gry etc ... - wszystko co fajne, wszystko co piękne.

Strona wciąż jeszcze w trakcie powstawania, jako iż studiuję, czasem pracuję i nie zawsze mam siłę na poznawanie kodu joomli, html, css  :'(  :P  :)

Błędy:
nio napewno czegoś nie chce ładować editorów pod IE jak i Firefoxa na stronie, ale w administratorze już tak, ale też nie zawsze, na stronie czasem mu się zdaży w Firefoxie, ale tylko w połowie długości (śmiszne), pod Firefoxie tutuł strony jest nie pełny a w IE działa, więcej grzechów nie pamietam

Joomla 1.07

livio
Joomla! Enthusiast
Joomla! Enthusiast
Posts: 115
Joined: Sat Jan 21, 2006 3:06 pm
Location: Szczytno, Poland
Contact:

Re: Zajawkarz Home Site

Post by livio » Sun Jan 22, 2006 12:18 pm

Szablon "Simplicity" - prosty aż za bardzo.
Wybacz, jeśłi Cię urażę, ale brzydka  :(
Nie chcę być nie miły, ale w poziomie muszę przewijać... menu górne w kilku linijkach mam, nawet przy mojej aktualnej rozdzielczości ekranu - 1024x768...
W skali 1 do 10 dostałbyć 5.
Signature rules: Literal URLs only - http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=8&t=65

User avatar
enjoy777
Joomla! Guru
Joomla! Guru
Posts: 554
Joined: Thu Aug 18, 2005 7:02 am
Location: Wroclaw, Poland

Odp: Zajawkarz Home Site

Post by enjoy777 » Mon Jan 23, 2006 10:17 am

no obejrzalem i hmm styl faktycznie studencki ;)
powiem tak mi osobiscie sie nie podoba ale wszystko jest kwestia gustu, wiec tu nie dyskutuje

jesli chodzi o szczegoly, to tak
1. obrazki menu, po najechaniu myszka pojawia sie inny obrazek ale jest niedopracowany tak jakby gorna krawedz ktos obcial o jakies 2-3 px to widac, choc podoba mi sie kolorystyka tego menu,
2. zdecyduj sie jaka czcionka piszesz i czy justujesz tekst czy centrujesz, bo nadmiar czcionek, wielkosci i styli formatowania daje wrazenie ogolnego chaosu,
3. rozdzielczosc malo ludzi ma tak duza rozdzielczosc zeby ogladac strone w tak duzej rozdzielczosci,

User avatar
Roman Blanty
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 372
Joined: Thu Aug 25, 2005 5:32 pm
Location: Internet
Contact:

Re: Zajawkarz Home Site

Post by Roman Blanty » Mon Jan 23, 2006 3:40 pm

No i jesli ktos uzywa rozdzielczosci wiekszej niz 1024x768 to raczej jest to 1280x1024 luc 1600x1200
Proud Polish Joomla! Team Member > http://www.joomla.pl
Hardcore Translator ;)
Joomla! Translation Coordination Team
Jobs in IT: http://www.workita.com


Locked

Return to “Paczta i Podziwiajta”