Pse nuk po mundem te Kycem si administrator ne web faqe??

Moderator: General Support Moderators

Locked
taulant01
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 17
Joined: Sat Jul 18, 2009 5:32 pm

Pse nuk po mundem te Kycem si administrator ne web faqe??

Post by taulant01 » Tue Oct 20, 2009 2:52 pm

Tung

E kam marr nje web faqe me dizajnu, ma kan dhene Usernamin edhe Passin, por kur po provoj te hyj ne web faqe (te pjesa e administratorit), pe shenoj Userin edhe Passin, por as nuk po ma qet qe eshte gabim (invalid, ose naj sen tjeter), por as nuk po e pranon userin edhe pasin. Qfar mund te jete problemi??

 
limistudio
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 4
Joined: Tue Jun 15, 2010 10:36 pm

Re: Pse nuk po mundem te Kycem si administrator ne web faqe?

Post by limistudio » Wed Jun 16, 2010 9:23 pm

TUng.
A asht faqja e punuar ne joomla apo cfar ?
nese eshte ne joomla ke disa metoda per tu kyq, por me se miri beni nje screenshot dhe publikoje ketu dhe tkallxoj ma mire.

 

Locked

Return to “Albanian Forum”