Program za dizajn i izradu šablona

Moderator: cicans

Locked
User avatar
drazo024
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 45
Joined: Wed Apr 22, 2009 8:46 am
Location: Su
Contact:

Re: Program za dizajn i izradu šablona

Post by drazo024 » Fri Apr 04, 2014 10:17 am

Vauuu nisam dugo posetio ovu temu i odusevljen sam procitanim, odnosno sta se sve desavalo !! :)

Djordje pre svega cestitam i jako, jako mi je drago sto vidim da si uspeo (mislim da bi se to moglo reci?). CESTITAM !

Kod mene se stosta desavalo, sto u privatnom, sto u poslovnom zivotu pa sam zapostavio sajtove i web-dizajn. (Godina prodje ali dan nikada... hahaha - nisam nikog ubio i nisam bio u zatvoru, ali bilo je desavanja... hahahaa)
Inace u poslednje vreme mi se opet vrti po glavi da se pozabavim sajtovima (malo potreba, vise zelja, strast, hobi...), tako da cu cesce navraciti ovde da se informisem, konsultacije sa cika prof. dr. Google... naravno praticu i desavanja na http://www.creativetemplatedesigner.com . Tako da Djordje nadam se saradnji. :)
hmm oduzih sa uvodom, soryy.

Dosta sam propustio i ne informisan o desavanjima oko izrade sajtova, pozabavicu se i sam naravno, ali evo - nekoliko blic pitanja:
- gde ste nestali odvade (sa ove teme), vidim samo Djordje pise novosti i to dosta retko ?
- odakle da krenem, sa ciljem da ponovo napravim neki sajt/blog jedan neki opsti meni za hobi i jedan poslovni ?
- koliko sad kosta taj program (master) za pravljenje sablona za joomlu (za nas u Srbiji) ?

Unapred zahvalan i sve najbolje. :)

User avatar
joes021
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 320
Joined: Mon Mar 23, 2009 11:45 am
Contact:

Re: Program za dizajn i izradu šablona

Post by joes021 » Fri Apr 04, 2014 10:15 pm

Kupci iz Srbije mogu da to odrade preko kupinda, samo odete na http://www.kupindo.com/Programi/1009022 ... e-Designer

Cena je kao što je i napisano 1500,00 dinara (samo za Srbiju) cena za ostali svet je 129$.

Što se tiče novosti, njih trenutno nema vidljivih. Razvoj nove verzije je u toku. Dvojka će biti drugačije koncipirana imnogo fleksibilnija za nas da je dorađujemo. Najbitnije je da smo napisali potpuno novi alat koji koristimo za pisanje programa što i jeste lepota objektno orijentisanog programiranja.

Inače, ovo je daleko od uspeha. Finansijski minus koji smo napravili je ogroman. Ne smem ni da pominjem cifru. Živce smo pogubili totalno. Dobit je da smo jako puno naučili ali ako to ne potvrdimo sa novom verzijom onda smo bacili više od četiri godine života.

Bilo kako bilo, mi radimo, borimo se sa kodom i nadamo se da ćemo ovog puta napraviti pravi uspeh.
free website studio

Software for making web sites

User avatar
drazo024
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 45
Joined: Wed Apr 22, 2009 8:46 am
Location: Su
Contact:

Re: Program za dizajn i izradu šablona

Post by drazo024 » Sat Apr 05, 2014 10:26 am

Djordje pre svega, hvala na brzom odgovoru.

Sad vidim da mi je nalog na kupindo blokiran jer nisam uplatio onih 10 din... resicu to u ponedeljak pa se cujemo u toku sledece nedelje da ti ovo platim.

Bice mi "zanimljivo" sad sve uciti iz pocetka, a prvo moram obnoviti gradivo za joomlu :)

- Kad ce taj novi program maesto2 ?
- Da li mi je pametnije da sacekam taj novi program ako je bolji, jer sad svakako tek treba da ucim - pa da ne trosim vreme na ovaj maesto1 ako ce taj uskoro ?

Zao mi je ako ste u takvom minusu, ali i drago mi sto imas pozitivan stav u vezi toga - sto si nasao nesto dobro "naucili smo dosta" :). Dobro je kad ljudi u problemu nadju nesto pozitivno - svetlo na kraju tunela. Ako nista nije savrseno, to znaci da u svakom dobrom ima bar nesto lose, pa onda znaci i da u svakom losem ima bar nesto dobro.
Svakako nemojte odustajati, pozabavi se malo vise edukacijom i konsultacijama o marketingu pa mislim da ces resiti finansije. To sto radite je sigurno dobro, samo sad to treba i naplatiti.
Evo recimo primer jedne price sa nekih edukativnih kurseva... Da li je Coca Cola potreba celog sveta/covecanstva ? Naravno da ne, ali je marketing "obrazovao"/ubedio ljude da im je to najbolje pice. Dakle poenta je kako, kome, kad... prezentovati ono sto zelis prodati. U trgovini nema lose robe, postoje samo dobri i losi prodavci i dobri i losi kucpci.
Eee evo odlican primer za trgovinu, jedan moj prijatelj je tamo "nekad davno" prodao jednu levu iznosenu, otrcanu patiku (starke) od Elvisa Prislija za tadasnjih 2500 maraka. (Naravno da nije bila od Elvisa Prislija :) , ali i to je marketing). = dobar prodavac i dobar kupac :)
Ne kazem da se trebas baviti prevarama vec samo banalan primer trgovine.

Ali evo i dobar primer (slicno tebi) mog poznanika koji je takodje napravio neki dobar program, takodje kao no name lik "iz tamo nekog Balkana (pa jos gore bas iz Srbije)" imao problem sa prodajom. Onda je on taj program PRODAO veoma poznatoj svetskoj firmi i nastavio da radi na istom tom programu za PLATU. Sad putuje po svetu, vrsi edukaciju i uopste nema problema sa finansijama. :)

Ne znam zasto sve ovo pisah, ali mozda ti nesto i pomogne (ako nista bar podizanje morala) :)

Cujemo se, sve najbolje...


Locked

Return to “Ćaskanje”