Nephodna pomoć za dovršavanje naslovne strane

Moderator: cicans

Locked
bonaca
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 3
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:24 am

Nephodna pomoć za dovršavanje naslovne strane

Post by bonaca » Wed Apr 08, 2015 9:51 am

Pozdrav svima,

ukratko zanima me sledeće:

- imam već skoro pa urađen sajt u joomla cms-u (izvin'te na nestručnom jeziku nisam IT potkovana)
- većinu članaka uradila sam sama
- čovek koji je trebao da mi uradi sajt je jednostavno nestao (nemoguće ga je kontaktirati na bilo koji način)
- preostalo je da se promeni pozadina templata, ubaci jedna tabela, jedan slajder i implementira jedan mali pretraživač - sve na naslovnoj strani
- imam sve moguće user name-ove i passove
- pitanje 1: da li je moguće da nezavisno od prethodne osobe koja je radila na sajtu nastavim rad sa nekim drugim?
- pitanje 2: ima li neko voljan da "uskoči" pred sam kraj?

Izvinjavam se unapred ako su pitanja neprimerena ovom forumu.

zeljkojankovic
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 2
Joined: Sat Dec 03, 2016 11:52 am

Re: Nephodna pomoć za dovršavanje naslovne strane

Post by zeljkojankovic » Sat Dec 03, 2016 12:33 pm

bonaca wrote:Pozdrav svima,

ukratko zanima me sledeće:

- imam već skoro pa urađen sajt u joomla cms-u (izvin'te na nestručnom jeziku nisam IT potkovana)
- većinu članaka uradila sam sama
- čovek koji je trebao da mi uradi sajt je jednostavno nestao (nemoguće ga je kontaktirati na bilo koji način)
- preostalo je da se promeni pozadina templata, ubaci jedna tabela, jedan slajder i implementira jedan mali pretraživač - sve na naslovnoj strani
- imam sve moguće user name-ove i passove
- pitanje 1: da li je moguće da nezavisno od prethodne osobe koja je radila na sajtu nastavim rad sa nekim drugim?
- pitanje 2: ima li neko voljan da "uskoči" pred sam kraj?

Izvinjavam se unapred ako su pitanja neprimerena ovom forumu.
Tehnički, jeste moguće, u praksi, pitanje je, verovatno bi trebalo neko vreme da se vidi kakav je workflow prethodnog developera, što bi narod rekao, da se pokupimo sa svim što imamo. Nadam se da je na kraju sve ispalo kako treba :)


Locked

Return to “Ćaskanje”