پيشنهاد براي پاسخگويي سوالات در همين انجم

سوالات کلی در مورد جوملا

Moderator: joomlalearn

Locked
motsmart
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

پيشنهاد براي پاسخگويي سوالات در همين انجم

Post by motsmart » Mon Feb 27, 2006 1:52 am

با سلام

همانطور كه خودتان هم ميدانيد موضوع هك سورس باز مسئله اي است كه به ميزان دخالت هكر هاي مختلف در برنامه مربوط ميشود
لذا اين مسئله كه پاسخ هر سوال را منوط به ارجاع عين سوال و جواب آن در سايت ديگر بدانيم اين ميشود كه تعداد موضوعات ايجاد شده در انجمن فارسي جوملا تقريبا همسطح كمترين انجمنها باشد
در حاليكه زبانهاي ديگر حتي چندين زير مجموعه براي انجمنهاي خود دارند!
لطفا اين موضوع رو پاك نكنيد
با يك نگاه منصفانه به موضوع نگاه كنيد
مسلما خود شما يك هكر برنامه باز خوب هستيد كه همكنون مدير اين انجمن شديد
لذا به اين موضوع اهميت دهيد
يا تشكر
محسن

joomlalearn
Joomla! Ace
Joomla! Ace

Re: پيشنهاد براي پاسخگويي سوالات در همين انجم

Post by joomlalearn » Mon Feb 27, 2006 7:04 pm

محسن جان سلام

اول تشکر میکنم از شما به خاطر توجهتون به این مسئله
لازم میدونم در این رابطه یه مقدار توضوح برای شما بدم

به تمام سوالهایی که در این انجمن پرسیده شده سعی شده در همینجا جواب سوال داده بشه ، اما بعضی از سوالها نیاز به توضیح طولانی تری داشه و قبلا هم در انجمن های مختلف بارها و بارها صحبت شده به همین جهت به انجمن مربوطه لینک داده شده .

موضوع بعدی اینه که کاربرهای فارسی زبان کمتر به این انجمن سر میزنند و برای حل مشکلشون جستجو میکنند و بیشتر سعی میکنند در انجمن هایی فارسی موجود سوالهای خودشون رو بپرسند . به همین دلیل ما تمرکز بیشتری روی انجمن های  دیگر داریم .

اگر ما واقعا بخواهیم این انجمن رو رونق بدیم باید انجمن سایتهای موجود رو تعطیل کنیم و  همه کاربران رو ردایرکت کنیم اینجا
اما این کار به نظر شما درسته ؟

در این انجمن ما با دسترسی مدیر  میتونیم فعالیت کنیم و قدرت مانور زیادی نداریم . اما در انجمنهای دیگه به عنوان ادمین کارها رو بهتر میشه پیش برد و ...
در مورد زیر مجموعه هم باید خدمت شما عرض کنم این کار با یک درخواست انجام پذیر هست اما آیا فکر میکنید استقبال بشه ؟

در حال حاضر اگر شما چک کنید میبینید که کاربران فارسی زبان این انجمن کمتر از 50 نفر هستند.

ما اگر بخواهیم زبان فارسی و کلا ایران رو مطرح کنیم خیلی کارهای اصولی تری میتونیم انجام بدیم کما اینکه ما این مسئله رو در مورد مامبو انجام دادیم . شما اگر چک کنید میبینید که پروژه مامبولرن از نظر فعالیت در بین تمام تیم ها و پروژه های موجود در مقام سوم  قرار دارد و یا بعد از انتشار پچ امنیتی اخیر اولین کشوری که پچ مربوطه رو آماده کرد تیم مامبولرن از ایران بود .

در حال حاضر هم ما روی چند کامپوننت اختصاصی کار میکنیم که انشالله با انتشار این کامپوننت ها نام ایران و قابلیتهای ایرانی رو به همه میشناسونیم .

راستی دلیلی برای پاک کردن این موضوع وجود نداره . من از شما و همه دوستانی که توجه میکنند و با پیشنهاد های سازنده خودشون مارو راهنمایی میکنند تشکر میکنم .

من نظر خودم رو خدمت شما عرض کردم و هیچ پافشاری بر درست بودن همه صحبت ها ندارم . خوشحال میشم اگر نظر شما رو در این رابطه بدونم .

یا علی
محسن فیروزمندان
M.Firoozmandan • http://www.joomlafarsi.comhttp://www.mambolearn.com · GMT +4
---------------------------------
Member of the Persian Joomla Translation Team

Locked

Return to “سوالهای عمومی”