کامپوننتی واسه ایجاد لینک باکس فریم

مباحث مربوط به کامپوننت های جوملا

Moderator: joomlalearn

Locked
anarchist60
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

کامپوننتی واسه ایجاد لینک باکس فریم

Post by anarchist60 » Wed Oct 18, 2006 9:04 pm

درود به همه
من دنبال کامپوننتی میگردم تا فریمی رو در اختیارم بزاره که بتونم بعنوان یه آرشیو لینک ازش استفاده کنم
چیزی مثل یه فیلد همراه با اسکرول بار , نیازم اینه که میخوام لینک هر پست جدیدی که از یک کانتنت خاص میفرستم رو توش لحاظ کنم
ممنون میشم اگه کمکم کنین
دو تا سوال دیگه هم داشتم که امیدوارم کمک کنین
اولی اینکه من فرمی با فسیل فرم ایجاد کردم ولی وقتی رو لوکال هاست تستش میکنم فقط 3 یا 4  آیتم اول رو تو دیتابیس ذخیره میکنه و بقیه اطلاعات میپره , مشکل کجا میتونه باشه ؟
سوال بعدیمم اینه که آیا هیچ امکانی هست تا وقتی فرمی توسط کاربر به میل باکس فرستاده میشه , اطلاعات درج شده در فرم بطور خودکار در یک کانتنت ثبت بشه؟
یا اصلآ وقتی یه پست جدیدی توسط مدیر سایت در یک کانتنت خاص ایجاد شد لینک مربوط به اون پست جدید با عنوان همون پست در لینک باکسی که ازتون سوال کردم ذخیره بشه؟
میدونم که خواسته زیادیه ولی اگه راهنمایی کنین لطف کردین

anarchist60
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Re: کامپوننتی واسه ایجاد لینک باکس فریم

Post by anarchist60 » Fri Oct 20, 2006 12:33 pm

من یه پیشنهاد دارم
بنظر من جناب جوملا لیرن عزیز شما اگه یکی دو نفر رو بعنوان مدیرهای جانبی معرفی کنی کارهای فروم (قسمت فارسی) خیلی سریعتر انجام خواهد شد در هر صورت باید کارهارو تقسیم کرد
***** Manual signatures are NOT allowed ********** Manual signatures are NOT allowed ********** Manual signatures are NOT allowed ********** Manual signatures are NOT allowed *****
http://www.liberty.persiangig.com <<< آزادی رو باید شخصآ بخواهی
Last edited by anarchist60 on Fri Oct 20, 2006 12:38 pm, edited 1 time in total.

Locked

Return to “کامپوننت ها”