Integrare site in articol din Joomla,

Moderator: Alex Dobrin

Locked
johnny_p
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Integrare site in articol din Joomla,

Post by johnny_p » Fri Jun 21, 2013 4:41 am

Buna ziua,

Sunt un utilzator nou al platformei cms Joomla. Motivul pentru apelez la supportul comunitatii este urmatorul:
-cu vreo 2 luni in urma am cautat in extensiile joomla si am gasit o extensie/modul cu care se putea clona un alt site (care nu era facut pe baza cms Joomla, ci pur si simplu un site facut prin programare, etc). Avantajul acestei extensii/modul consta in faptul ca, ¨clona¨ doar o pagina, mai multe pagini sau tot siteul. In cazul ¨clonarii¨ intregului site, acel site devenea total utilizabil direct din pagina articolului creat cu Joomla.

Din nefericire am un site mai vechi pe care doresc sa-l integrez in siteul care este in lucru (pe baza platformei CMS oferite de JOOMLA) si nu mai imi aduc aminte numele acelei extensii/modul.

M-am uitat zilele trecute peste extensiile din Joomla, dar nu am mai gasit acel modul (sunt sigur ca exista, dar fiindca nu mai stiu numele, nu l-am gasit).

Poate cineva ma poate ajuta cu niste nume de astfel de module/extensii, si am sa dau de modulul care ma intereseaza.

Multumesc anticipat intregii comunitati JOOMLA Romania pentru suport si intelegere.

Astept sugestiile voastre.

Locked

Return to “Romanian Forum”