Nem jeleníti meg a cikkeket az oldalam(J! International)

Locked
ftomi2
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 7
Joined: Wed Jul 16, 2008 11:19 am

Nem jeleníti meg a cikkeket az oldalam(J! International)

Post by ftomi2 » Wed Jul 16, 2008 2:10 pm

Sziasztok!
A héten szorgalmasan fejlesztettem a weboldalam J! Internationallel, és egyszercsak, amikor az egyik cikket meg akartam nyitni, rejtélyes hibába ütköztem. Nem jeleníti meg az oldalam az egyik cikket sem. Csak a címüket.http://www2.ortuzek.hu Nem telepítettem komponenseket, modulokat, csak kb egy hete a JomBackup-ot. Az oldalra csak cikkeket írtam, meg a kép és a videó galériákkal foglalkoztam. A képgalériában kipróbáltam egy tetszetős sablont, amiből eltávolítottam két felesleges gombot, aminek ráadásul magyar fordítása sem volt. Közzétettem a moslate modult, ami nem okozhatta a bajt, mert ha visszavontam, akkor is megmaradt a probléma.
Kérlek, segítsetek! Nem tudom már mit tegyek. ???

User avatar
LocaLizeR
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 331
Joined: Thu Sep 15, 2005 4:44 am
Location: Hungary
Contact:

Re: Nem jeleníti meg a cikkeket az oldalam(J! International)

Post by LocaLizeR » Wed Jul 16, 2008 3:09 pm

Szia!

Ha engedélyezted a JomBackup mambotot, akkor most vond vissza, és nézd meg a felhasználói oldalon, hogy továbbra is fennáll-e a hiba.

Javasolnám Neked a JIE helyett a Joomla! 1.5-re áttérést, mert sokkal korszerűbb rendszer, mint az 1.0.
Jozsef Tamas Herczeg // Member of the Hungarian Joomla Translation Team :: Follow me on Twitter: @jtherczeg
:: "Do not give fish to the hungry man teach him how to fish instead" ::

ftomi2
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 7
Joined: Wed Jul 16, 2008 11:19 am

Re: Nem jeleníti meg a cikkeket az oldalam(J! International)

Post by ftomi2 » Wed Jul 16, 2008 7:16 pm

Kipróbáltam, de nem sikerült így sem megjavítani az oldalt. Az 1.5-re való áttérést már megpróbáltam, de az alapítvány elnöke nem nagyon akart váltani és már elég sok ideje "készítem" az oldalt. Igazából azért nem sikerült áttérni, mert közben elveszett az adatbázisom. Mondjuk, ha nem lehet megoldani ezt a hibát, akkor lehet, hogy egyszerűbb átérni. Azért még nem adom fel.

ftomi2
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 7
Joined: Wed Jul 16, 2008 11:19 am

Re: Nem jeleníti meg a cikkeket az oldalam(J! International)

Post by ftomi2 » Sat Jul 19, 2008 7:13 pm

Bármilyen segítséget örömmel fogadok.


Locked

Return to “Hungarian Forum”