Jomsocial Author Plugin

Joomla! eklentileri hakkındaki sorular, hatalar.
Locked
kaosteam
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Jomsocial Author Plugin

Post by kaosteam » Tue Apr 06, 2010 1:00 pm

merhaba,
jomsocial author link pluginini düzenleyerek http://www.toplumdusmani.net/v2/yunan-m ... edusa.html böyle bir hale getirdim. Ancak buna son eklediği yazıları eklemek veya modüle dönüştürmek istiyorum. yardımcı olabilcek kimse var mı.
iyi çalışmalar

pisdoktor
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer

Re: Jomsocial Author Plugin

Post by pisdoktor » Wed Apr 07, 2010 3:45 pm

Öncelikle xoops ile yaptıgınız siteden sonra joomla ile tekrar harikalar yaratmışsınız, tebrik ederim. Tam olarak jomsocial bileşeninin çalışma mantığını bilmediğim için net birşey söyleyemem ama siz bana neyin nerden eklendiğini ve nereye kaydedildiğini söylerseniz ben de size veriyi nasıl çekeceğinizi ve nereye ne ekleyeceğinizi söyleyebilirim ;)
http://www.sonerekici.com - Personel Web Site

kaosteam
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by kaosteam » Tue Apr 27, 2010 8:37 pm

soner bey merhaba, yazar pluginini modüle çevirdim. hatta bir kaç modül daha yazdım, favoriye ekleyenler, yazıya resim eklenmesi gibi. bunları linkte sağda modüller kısmında görebilirsiniz. fakat henüz bitmedi yapacak çok sey var. şu ana kadar olanların içinde yolumu tıkayan şöyle bir sorun var. yazıdan yazar id çekiyorum. bu yazarın son yazılarınıda databse den çekiyorum ve listeliyorum. fakat çektiğim yazıları linklendirmeye geçerken seo sorunu çözemedim. yazılar index.php..$yaziid şeklinde fakat ben categorialias/yaziid.yazıalias.html şeklinde (router sanırım bahsettiğim) şekilde gözükmesini istiyorum. bunu bi türlü çözemedim. sizin bu konuda bilginiz varsa lütfen burdan veya beni msn adresinize ekleyerek yardımcı olabilirmisiniz. zaten bunuda çözersek diğer modüllerin ardından hepsini ingilizceye çevirip yayınlayacam.
şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

yazarın son yazılarını çektiğim kodu isterseniz burda paylaşabilirim.

pisdoktor
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer

Post by pisdoktor » Wed Apr 28, 2010 3:26 pm

sanırım bahsettiğiniz problemi de çözmüşsünüz :)
http://www.sonerekici.com - Personel Web Site

kaosteam
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by kaosteam » Wed Apr 28, 2010 4:18 pm

evet sabah kahvenin ardından ayık kafa ile kodlara bi daha gözatınca hatayı farkettim. :) yine de ilginiz için teşekkür ederim. şimdi bir tane mysql bağlantılı oylama üye ve ziyaretçileri ayrı ayrı gösteren. hatta gerekirse oylayan üyeleri puanlarıyla göstericek bir puanalama modülü yazıyorum route sorunu çözülünce geriye başka bir sorunda kalmadı zaten..

kaosteam
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by kaosteam » Tue May 25, 2010 9:27 am

Üstadım modülün anasayfa için hazırlanmış versiyonu joomla.org ta yayınlandı. Diğer üç modülüde kullanıcı yüzlerini hazırlayıp yayınlayacam.
İndirme Linki: http://extensions.joomla.org/extensions ... BpbmZvIjt9

metheav
Joomla! Intern
Joomla! Intern

Post by metheav » Wed Jun 23, 2010 8:07 pm

Evet modüller yayınlanmış. Siteyede istediğiniz modulleri kurmuşsunuz. Güzel site olmuş.

kaosteam
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by kaosteam » Wed Oct 13, 2010 7:31 am

Yazın ara vermiştim. Şimdi yeniden başlıyorum. Modüllerin bir kısmını bitirmiştim ancak joomlada yayınlamadım henüz. Şuanda üyelerimiz yazılara önyüzden direk resim ekleyebiliyor. http://www.toplumdusmani.net/v2/resim/r ... audel.html Favorilerine, notlarına ekleyebiliyor veya yazıyı beğenmedimi seçebiliyor. Yazının hemen sağında yazıyı favorilerine ekleyenler, notlarına ekleyenler ve beğenmeyenlerin listesi avatarlarıyla birlikte gözüküyor. Bu liste jomsocial bağlantılı kişi profillerine gidiyor. Ayrıca anasayfada en çok favoriye eklenen yazılar ve favroriye son eklenen yazılarıda listeliyoruz. Şimdi aklımdaki diğer modülleri yazmaya başlayacağım. Bitirdiğimde joomlada yayınlar burdan haber veririm size.

gtr91
Joomla! Enthusiast
Joomla! Enthusiast

Post by gtr91 » Sun Oct 31, 2010 5:06 pm

arkadaşım yaptıklarını taktir etmemek mümkün değil zira
en büyük hayallerimden biri kod yazabilmek..
inşallah bir gün bir şekilde olur.

AhmetNuri
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by AhmetNuri » Wed Dec 22, 2010 10:33 pm

Yazının hemen sağında yazıyı favorilerine ekleyenler, notlarına ekleyenler ve beğenmeyenlerin listesi avatarlarıyla birlikte gözüküyor. Bu liste jomsocial bağlantılı kişi profillerine gidiyor. Ayrıca anasayfada en çok favoriye eklenen yazılar ve favroriye son eklenen yazılarıda listeliyoruz.
benimde tam böyle bir şeye ihtiyacım vardı. Php bilgim az olduğu için yazma şansım yok. Baya arandım fakat bulamadım tesaüfen googleda yazınızı gördüm.
bu işlev hakkında bilgi verebilirmisiniz? Nasıl kullanabilirim
teşekkürler.

Locked

Return to “Bileşen, Modül, Bot”