Bir Eklenti Haberide Benden

Joomla! eklentileri hakkında haberler, bilgiler.
Locked
mahmutbulut
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 8
Joined: Tue Oct 29, 2013 8:55 am
Location: Türkiye
Contact:

Bir Eklenti Haberide Benden

Post by mahmutbulut » Tue Oct 29, 2013 5:49 pm

VirtueMart - Sanal Mağaza Bileşeni

Geçen yıl 4. sırada olan bileşen bu yıl 6. sıraya düşmüş durumda. Ancak yakın zamanda yayınlanan 2.0 versiyonu ve Joomla 1.5, 1.6, 1,7 tam uyumlu hale gelmesi ile yukarılara tırmanacak gibi görünüyor.
Sanal mağaza kurmak istiyorsanız ve sanal mağaza bileşenleri içerisinde en iyisini, en kullanışlısını, en geniş kapsamlısını kullanayım diyorsanız bu bileşen sizin işinizi görecek durumdadır. Ürünlerinizi en iyi şekilde tüm özelliklerine göre sergileyebileceğiniz , onlien alış veriş yaptırabileceğiniz, Türk bankalarının sanal poslarını entegre edebileceğiniz bir sistem. Sayısızca teması ve dil desteği de bulunan bu bileşen alış veriş sitesi kurmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak mahiyettedir. Bileşenle birlikte modüllerini de kendi sitesinden indirebilirsiniz. Kategori menü modülü, ağaç menü modülü, açılır menü modülü, son eklenen ürünler modülü, popüler ürünler modülü vb. bir çok modülle birlikte gelen bu bileşen mağazanızı internet dünyasına taşıyacak ve etkin kullandığınız taktirde kazancınıza kazanç katacaktır.

mahmutbulut
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 8
Joined: Tue Oct 29, 2013 8:55 am
Location: Türkiye
Contact:

Re: Bir Eklenti Haberide Benden

Post by mahmutbulut » Tue Oct 29, 2013 5:51 pm

5. AllVideos - Joomla video eklentisi

Geçen yıl 7. sırada olan eklenti bu yıl 5. sıraya çıkmış durumda. Sitenizde video yayınlamak istiyrosanız ve iyi bir eklentiye ihtiyaç duyuyorsanız başka bir eklenti aramanıza gerek yok. Şu ana kadar Joomla için üretilen video ekletilerinin içinde ilk sırayı alan AllVideos eklentisi (Plugin) 20'den fazla video paylaşım sitesini desteklemektedir. Videolarınızı ister kendi sitelerinizde isterse video paylaşım sitelerine bağlantı sağlayarak yayınlayabilirsiniz. Videolarınızı ister içeriklerinizde isterse modüllerinizde yayınlayabilirsiniz. Neredeyse tüm video uzantılarını desteklediği için burada her birini tek tek saymama gerek yok. Kısacası kullanımı kolay ve işlevselliği yüksek bir video eklentisi.

mahmut bulut

mahmutbulut
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 8
Joined: Tue Oct 29, 2013 8:55 am
Location: Türkiye
Contact:

Re: Bir Eklenti Haberide Benden

Post by mahmutbulut » Tue Oct 29, 2013 5:53 pm

1. JCE - Joomla Content Editor

Joomla için üretilen editör bileşenleri arasında en popüleri bu bileşendir. Özellikleri açısından kullanıcılarına büyük koalylık sağlayan bu bileşen Joomla popüler eklentiler sıralamasında şu an birinci sırada yer almaktadır. Bu da bileşenin işlevselliğinin bir göstergesiniz. Özellikle sit içi bağlantı, video, flash vb. eklemeler konusunda fonksiyonel olan bu bileşen joomla kullanıcılarından 5 üserinden 4,59 puan almıştır.
Joomla 1.5, 1.6, 1,7 ve 2.5 versiyonalrı için ayrı ayrı dosyalarını bulacağınız bu bileşen Joomlanın klasik editöründen sıkılanla

benim ençok sevdiğim eklenti tavsiye edilir... :D


Locked

Return to “Eklenti Haberleri”