içerik düzenlemesi ve menü bağlantıları

Joomla! hakkındaki kategori dışı kalan sorular.
Locked
serox
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

içerik düzenlemesi ve menü bağlantıları

Post by serox » Wed Mar 11, 2015 2:13 pm

iyi çalışmlar arkadaşlar. joomla 2.5 de yeniyim. bi problemim vardı. muhtemelen bir yerde hata yapıyorum ama çözemedim bu nedenle yaptığım işlemleri tek tek anlatıcam. hatamı söyleyip düzeltebilirseniz sevinirim. video derslerdede bu konu ile ilgili bir bilgi bulamadım malesef. siteyi joomla temel ayarlar ve görseller ile birlikte kurdum. herhangi bir tema atmadan biraz deneme yapmak amacıyla joomlanın başlangıç sitesinide oluşturdum. daha sonra yeni katagori ve içerik ekledim. daha sonra top menüye menü öğesi türü tekil içerik olan yeni bir bölüm oluşturdum. sol taraftan sergilenmesini istediğim içeriği seçtim. kaydedip kapattım. bildiğim kadarıyla site ön izlemede oluşturduğum menü öğesine tıkladığımda atadığım içeriğin gözükmesi gerekiyor. ancak site görünümüne geçip oluşturduğum menü bölümüne tıkladığımda "No input file specified." uyarısıyla beyaz sayfa geliyor. alta bölüm özelliklerini attım bi yardımcı olursanız sevinirim.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Locked

Return to “Genel Sorular”