Hata Yok Ama Kurulmuyor.

Joomla! hakkındaki kategori dışı kalan sorular.
Locked
yusiskan
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 2
Joined: Tue Sep 08, 2009 7:46 pm

Hata Yok Ama Kurulmuyor.

Post by yusiskan » Thu May 11, 2017 8:38 am

Merhaba,
Yıllardır kullandığım Joomla uyumlu hostingime yeni site kurmak istedim. serverde geçerli PHP sürümü 5.6. İnternette bulduğum ücretsiz Quickstart paketlerden bir kaç tanesini kurmak istedim. Bütün ayarlamaları yaptıktan sonra Kur dediğimde kurulum başlıyor ve bir süre ilerledikten sonra HATA VERMEDEN 3. aşama olan gözden geçir aşamasına geri dönüyor. QuickStart Paketlerde sorun vardır diye Joomla 3.6 ve 3.7 Yi denedim ama yine aynı şey oldu HATA VERMEDEN 3. aşama olan gözden geçir aşamasına geri döndü. Hosting firmama durumu bildirdim ve PHP sürümünü 7'ye yükselttridim. Ama değişen birşey olmadı. Hosting Firmam Kurulum sırasında serverde Time Out hatası oluştuğunu, Time Out olmaması için süreleri uzatmasına rağmen yine Time Out olduğunu söyledi. Hosting Alanına SoftaClous tan joomla 3.7 sorunsuz kuruluyor. Ancak ben Manuel olarak QuickStart bir paket yüklemek istiyorum. Sorun ne olabilir ? YArdımcı olabiirseniz sevinirim.

yusiskan
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 2
Joined: Tue Sep 08, 2009 7:46 pm

No Error, No Install

Post by yusiskan » Fri May 12, 2017 5:48 am

I have a web host. my web hosting's PHP version is 7. I used it for a long time with joomla 1.x, joomla 2.x and I want to use joomla 3.x on it. I have a quickstart package with joomla 3.x. I wanted to install it on my web hosting. All configuration ok for joomla. I click install button in 3. step and start install. A few seconds later the system retuns to 3. step. "No erro No install". I thought that "Quickstart package is false". so I downloaded joomla 3.7 from joomla.org and I tried to install. the same " No error, no install". if I want to install joomla 3.7 with softaculous, it is successful. but I want to installa Quickstart Package. I told to technical personal of my web hosting. he told me that "there is no Error, we take TIME OUT message.we are extending the time tolerance. but the same we take TIME OUT message again". I tried to install on PHPv5.6 but the same "No error, No install". The technical personal told me that "I don't know joomla Configuration. if you learn the problem, tell me. I will update the adjustment." what is the problem ?

thanks for helping.

horoz nuri
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 8
Joined: Wed May 24, 2017 7:24 pm

Re: Hata Yok Ama Kurulmuyor.

Post by horoz nuri » Wed Jun 21, 2017 3:41 pm

Sunucuda neden kurulmuyor bilmiyorum. Sunucunun ayarlarından olabilir. Peki, Quickstart paketi localhost'a problemsiz kurulabiliyor mu? Eğer kuruluyorsa localhost'a kurulduktan sonra sunucuya taşıyın.


Locked

Return to “Genel Sorular”