Bela strana - Poludeh!

Moderators: cicans, TheHacker

Locked
pinarelo
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Bela strana - Poludeh!

Post by pinarelo » Sun Oct 18, 2009 7:25 am

Pozdrav svima, javljam se samo kad zapne ali ajde...

Naime jedan dan sajt mi se otvara ali samo kao bela stranica bez icega na njoj. Kontaktiram provajdera, on se slabo razume u Joomlu i prekopira ceo sajt ponovo na server i ono proradi. Sutradan ista prica, ne radi, beo ekran. Sad ja prekopiram ponovo na server ceo sadrzaj i ponovo proradi, a sutradan ponovo bela strana.

Da li neko zna sta je u pitanju?

joomla 1.5.09
od pluginova imam komentare, glasanje nista posebno. Ne znam nista tacno upravo kopiram ponovo sve da bi proradilo da mogu da pristupim admin panelu i da trazim, a sta ne znam.

Unapred hvala na odgovorima

Marko, Cacak

cicans
Joomla! Hero
Joomla! Hero

Re: Bela strana - Poludeh!

Post by cicans » Sun Oct 18, 2009 8:57 am

Tema je prebacena u deo foruma o bezbednosti.
Na osnovu ovog sto si napisao:
1. Apdejtuj Joomlu na verziju 1.5.14
2. Napisi pitanje po pravili ma odn. savetima za postavljanje pitanja na forumu, odn. daj jos malo detalja.
3. Procitaj sta ima napisano u ovom delu foruma - bar nekoliko poslednjih tema, pa onda objasni da li je nesto slicno i kod tebe u pitanju.
PS
"dobar" ti taj provajder, pitaj ga samo u sta se razume i da li bi mogao da ti pomogne da je u pitanju "obican" html ili php ili...
Blog: http://www.kuvarancije.com/
Serbian Joomla!® Translation Team Coordinator http://www.joomla-serbia.com/
Follow me on Twitter @cicans - Svetlana Zec

pinarelo
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by pinarelo » Sun Oct 18, 2009 10:22 am

Izvinjavam se sto ne radim po pravilima ali onako u zurbi, vec me izdaje strpljenje...

Evo mozda malo opsirnije. Koliko juce ja sam replace ceo sajt na server i on je proradio. Jutros probam, ne radi pojavljuje se samo bela index stranica. Evo probajte www.bkborac.org.rs sad upravo ponovo prebacujem ceo sadrzaj na server.
Da mi sad radi pa da vam dam i admin sifru pa da probate, zaista ne znam odakle da krenem, da li ga blokira manjak prostora ili nki plugin, ne znam ni sam. Udaram glavom u zid.

Hvala unapred!

pinarelo
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by pinarelo » Sun Oct 18, 2009 10:25 am

Evo proradi!

Sutra ce verovatno po starom!

Locked

Return to “Bezbednost”