foto galerija za potpunog laika

Moderators: cicans, TheHacker

Locked
fotodex
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

foto galerija za potpunog laika

Post by fotodex » Sun Jan 13, 2008 9:21 pm

Posto sam potpuni laik ako bi neko mogao da mi kaze da li u joomli i koliko to moze dobro izgledati-voleo bih neki primer -moze da se napravi neka moja licna prezentacija naravno sa primatom na foto galerije koja bi sadrzala i
-GALERIJU-tematske pod kategorije
-forum
-knjigu gostiju
-vesti
-mapa  sa adresom do moje prodajne foto galerije
-mailing lista
-ocenjivanje fotografija
-cenovnik fotografija i foto usluga

Pozdrav svima pa ako neko ima vremena i volje da napravi sve ovo a da ja kao potpuna neznalica mogu sve ovo da azuriram i editujem neka se javi sa prelogom i konkretnom ali pristojnom cenom na fotodex@gmail.com

fotke
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Re: foto galerija za potpunog laika

Post by fotke » Fri Jan 25, 2008 8:36 am

Zdravo,
u potrazi sa resenjem svog problema naleteh na tvoje pitanje, pa ako ga nisi resio, evo mog iskustva:
-GALERIJU-tematske pod kategorije - ima komponenti za Dzumlu, ali ja preporucujem Coppermine koji ce da ti se otvara ili u wrapper-u ili u posebnom prozoru (dok sam radio u COINu, uradio sam to na njihovom sajtu ovako - www.coin.co.yu/slike ili www.coin.co.yu pa opcija "Galerija slika"); mozes da ga integrises sa Dzumlom sto se tice korisnika, cak ima i resenje za integraciju/uniformisanje izgleda Dzumle i Copp. ali to nisam probao
-forum - ima komponenti za Dzumlu, jedna od njih je koriscena ovde http://www.webgerila.com/ ali obavezno razmotri i SMF koji se koristi bas za ovaj forum :)
-knjigu gostiju
-vesti - reseno u samoj Dzumli, opet pogledaj http://www.joomlaserbia.com/ :)
-mapa  sa adresom do moje prodajne foto galerije
-mailing lista
-ocenjivanje fotografija - reseno u Coppermine-u
-cenovnik fotografija i foto usluga

Uvek, ali uvek, pre postavljanja pitanja na bilo kom forumu odradi pretragu pomocu Googla - jeste dugotrajno i moze da bude i zamorno, ali ces sigurno mnogo toga jos korisnog saznati i kada ipak postavis pitanje na forumu posle toga jer nisi nasao odgovor, ono nece biti ignorisano.

Nadam se da sam ti bar malo pomogao.
Џаба ти софтвер отпоран на идиоте (idiotproof) када природа изнедри још већег идиота...

Буди то што јеси. Остали су ионако већ заузети.

Locked

Return to “Instalacija i početnička pitanja”