Novi podforum - dešavanja u Joomla! zajednici

Moderator: cicans

Post Reply
User avatar
BSD
Joomla! Ace
Joomla! Ace
Posts: 1947
Joined: Thu Aug 18, 2005 8:32 am
Location: Belgrade, Serbia
Contact:

Novi podforum - dešavanja u Joomla! zajednici

Post by BSD » Mon Oct 29, 2007 8:27 pm

Drage moje i dragi moji,

Otvorio sam još jedan podforum namenjen razgovorima vezanim za Joomla! zajednicu na našem prostoru. Ponesen Joomla! Day događajem koji nam je sve bliži, a kako ćemo tog dana pričati i o drugim okupljanjima i dešavanjima, bilo je redno da sve te priče prebacim u zaseban forum jer se nadam da će ih biti podosta. Dakle, ako želite da pravite neka lokalna okupljanja ili Joomla! fan klubove ovde možemo pričati o tome. Ja ću biti vrlo srećan da vidim okupljanja koja nisu direktno povezana sa Joomla! Serbia sajtom jer zajednica nije centralizovana stvar i ne sme to nikako biti. Dakle, bez obzira da li želite da se nađete sa još par ljubitelja Joomla! CMS-a, ispijete po koje pivo i do jutra pričate na stotinu nekih tema (umetnički naziv u mom rečniku za ovo je geekovanje) ovde otvorite temu i pozovite društvo. Ukoliko pak organizujete nešto veće i to možete ovde oglasiti. Ako vam je potreban savet ili uputstvo kako se pravi Joomla! fan klub samo pitajte... ma... sve što ima veze sa Joomla! dešavanjima i druženjem Joomla! ljudi ide ovde. :) Vidimo se na J!Dayu. :)
Marko Milenović
Member of the Serbian Joomla! Translation Team
http://www.joomla-serbia.com/

Post Reply

Return to “Arhiva”