Entegre Yönetim Sistemi

Locked
litore
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Entegre Yönetim Sistemi

Post by litore » Fri Apr 29, 2016 3:01 pm

Arkadaşlar Merhabalar. Foruma ve Joomla dünyasına yeni giriş yaptım. kısaca acemiyim diyebilirim. Bir konuda yardımınıza ve bilgilerinize ihtiyacım var. Otelde localhost üzerinden wampserver ile çalışan içerisinde sadece pdf uzantılı dökümanların görüntülenmesini sağlayacak basit sade bir arayüz kullanmak istiyorum. Bu arayüzde açılan kullanıcılar muhasebe, mutfak yada teknik gibi birimlerin iso dökümanlarına erişip görüntüleme yapacaklar. bütün gün uğraştım ama acemilikten dolayı pek fazla yol katedemedim. localhost üzerinden web arayüze bağlanıp istediğim değişikliği yapabildiğim yere kadar geldim. fakat temadan yada acemilikden dosya yükleyip görüntülemeyi beceremedim.

WampServer Version 3.0.0 64bit ,PHP Version 5.6.16, Joomla 3.5.1 kullanıyorum. bir adet tema yükledim. alt grupları erişimi dosya yüklemeyi filan bulamadım.

böyle bir sistemi kullanan yada böyle bir sistem için yapacaklarımı bana tarif edecek, bilgi verebilecek biri yada böyle bir sistem için bulabileceğim bir döküman varmıdır.

Şimdiden değerli bilgi ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim.

Locked

Return to “Turkish Forum”