phpBB + Joomla!

Locked
Ozas
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 13
Joined: Mon Sep 24, 2007 2:21 pm

phpBB + Joomla!

Post by Ozas » Mon Oct 29, 2007 1:18 pm

Sveiki... Maciau daug temu kuriose pilna klausimu kaip integruoti phpbb i joomla... Kad butu viena registracija ir i puslapi, ir i foruma (nereiketu registruotis atskirai i puslapi ir atskirai i foruma), bet taip ir neradau tinkamo atsakymo...  Puslapy kuriame pasakojama apie JoomPhpBB_bridge nieko nesupratau nes ten viskas suvelta i viena (na bent jau man ten niekas neaisku)... Ar galetu kas nors parasyt aisku lietuviska tutorial'a kaip tai padaryti? Buciau labai dekingas...  :) ;) ???

User avatar
Beata
Joomla! Ace
Joomla! Ace
Posts: 1235
Joined: Fri Mar 02, 2007 2:06 pm
Location: Lithuania

Re: phpBB + Joomla!

Post by Beata » Wed Oct 31, 2007 8:56 am

nemaniau, kad galima integruoti, nes sis forumas instaliuojasi su atskira MySQL

Bet matyt sugalvojo komponenta, instaliuok, ir jei pavyks, pranesk, nes man irgi tai rupi

Ozas
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 13
Joined: Mon Sep 24, 2007 2:21 pm

Re: phpBB + Joomla!

Post by Ozas » Wed Oct 31, 2007 9:47 am

Komponentas instaluojasi, viskas kuo puikiausia, tik stai klaida kuri neleidzia komponentui normaliai veikti...

Beje pastebejau kazkokia taip sakant "nesamone"  :laugh: Kai bandau prisijungt prie savo puslapio per frontpage mane iskart imeta i foruma, bet jis be jokiu temu be nieko tiesiog tekstas.. kazkas negerai cia... gal kaz zino kitoki buda kaip sujungt phpbb ir joomla... arba gal kas moka pataisyt ir sureguliuot? Aciu  :) ;)

ps nepatariu instaliuot jo nesutvarkius nes "suknisa" visa puslapi... man sukniso prisijungima... paspaudi "Login" ir ismeta foruma...
Last edited by Ozas on Wed Oct 31, 2007 10:01 am, edited 1 time in total.

User avatar
memo
Joomla! Enthusiast
Joomla! Enthusiast
Posts: 141
Joined: Thu Feb 08, 2007 7:41 pm

Re: phpBB + Joomla!

Post by memo » Fri Nov 09, 2007 8:17 pm

Ozas wrote: ps nepatariu instaliuot jo nesutvarkius nes "suknisa" visa puslapi... man sukniso prisijungima... paspaudi "Login" ir ismeta foruma...
Jokios normaliai veikiancios nemokamos pilnos integracijos nera. Tik su senomis phpBB versijomis. Bandyk SMF, jei nori pilnos integracijos. Visos galimybes tos pacios.

Stasys
Joomla! Ace
Joomla! Ace
Posts: 1318
Joined: Wed Aug 17, 2005 11:06 pm
Location: Lithuania
Contact:

Re: phpBB + Joomla!

Post by Stasys » Tue Dec 02, 2008 2:28 pm

SMF dar maziau suderinama nei phpBB
Lithuanian Joomla! Community http://www.lithuanianjoomla.com
lietuviškas Joomla! puslapis, naujienos, straipsniai, forumas, vertimai
always be open source, and be free as freedom


Locked

Return to “Joomla! 1.0”