Molim za pomoc

Moderator: cicans

Locked
kosta1701
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 1
Joined: Tue Aug 27, 2013 9:10 am

Molim za pomoc

Post by kosta1701 » Tue Aug 27, 2013 9:19 am

Imam sajt uradjen u joomli.
Sa covekom koji mi je instalirao sajt i koji ga je održavao sam se razišao po nekim privatnim pitnajima, te sam ostao "sam".
Potreban mi je neko ko će mi povremeno održavati sajt, rešavati probleme ako do njih dodje.
Ta usluga bi naravno bila plaćena.
Trenutni problem koji imam je u sledećem:

Sajt mi je uradjen u joomla 2.5.11, i trenutno me kontrolni panel obavestava da je dostupan(i potreban) update na joomla 2.5.14.
Moje pitanje je; Da li ću klikom na taj update možda pokvariti i onemogućiti neku ekstenziju,komponentu,sablon, koja mi trenutno radi?
Takodje mi nudi update JCE editora, a ja ne znam ni cemu on sluzi.......
Mozete me kontaktirati i na mail.....
[email protected]

User avatar
dmaricn
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 359
Joined: Sun Mar 12, 2006 9:30 pm
Location: Krusevac, Srbija
Contact:

Re: Molim za pomoc

Post by dmaricn » Sun Dec 15, 2013 11:41 pm

Ćao Kosta, verujem da si do sada pronašao rešenje, ali uvek pre nego što pokreneš update napravi rezernu kopiju svih fajlova i baze za slučaj da nešto ne radi imaš rešenje. Na ovo pitanje da li ćeš nešto onemogućiti to sve zavisi od komponenti koje korisiš.

Nadam se da si sve rešio i da ti ovo ne treba ali evo možda za neke druge članove.

milos87popovic
I've been banned!
Posts: 44
Joined: Thu Aug 19, 2010 9:36 am
Contact:

Re: Molim za pomoc

Post by milos87popovic » Tue Dec 17, 2013 9:19 am

Pozdrav Kosta, ako nisi uspeo da rešiš problem javi se u privatnoj poruci pa ćemo se dogovoriti i čuti da rešimo problem zajedno. Ono što ti predlažem pre svakog update-a je kao što dmaricn kaže backup svega. Može, i vrlo često se dogodi da prilikom update-a neki modul ili plugin jednostavno prestanu da rade.
Javi šta si uradio. Pozdrav...

User avatar
AlexPI
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 22
Joined: Tue Apr 16, 2013 11:58 am
Location: Serbia
Contact:

Re: Molim za pomoc

Post by AlexPI » Mon Dec 23, 2013 12:40 pm

Mozda je i najbolje da ga prebacis na 3.2 aktuelnu verziju jeste da je komplikovanije ali bolje sad nego kasnije ja sam radio sajt sa 1.5 na 3.1 to je kidanje. Javi se ako ti nesto bude trebalo ili ti bude nejasno.

contact: [email protected]

Joomla developer & designer, PHP Expert, GD.
http://www.ibs-serbia.com Informatic Business Solutions - Serbia


Locked

Return to “Profesionalne usluge”