Moj prvi sajt u Joomli

Moderator: cicans

Forum rules
Locked
saborgll
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 2
Joined: Mon Feb 03, 2014 5:37 pm
Contact:

Moj prvi sajt u Joomli

Post by saborgll » Mon Feb 03, 2014 6:15 pm

Posto sam totalni početnik, a u školui nisam ni engleski učio nego nemački, trebalo mi je 3 meseca da ga napravim, a zahvaljujući vama i raznim tutorijalima sam uspeo i vec radi neko vreme. Još nije gotov skroz i ako je u upotrebi sad se mućim sa sitemap.
http://www.nadobos.com besplatni internet mali oglasi

User avatar
AlexPI
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 22
Joined: Tue Apr 16, 2013 11:58 am
Location: Serbia
Contact:

Re: Moj prvi sajt u Joomli

Post by AlexPI » Fri Feb 07, 2014 8:25 pm

Malo jos dizajna i šminke mu ne bi škodilo :)

Joomla developer & designer, PHP Expert, GD.
http://www.ibs-serbia.com Informatic Business Solutions - Serbia

saborgll
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 2
Joined: Mon Feb 03, 2014 5:37 pm
Contact:

Re: Moj prvi sajt u Joomli

Post by saborgll » Mon Feb 10, 2014 8:37 pm

Da definitivo si u pravu i biće još ulepšavanja, mada mi je trenutno to u drugom planu pošto predpostavljam da kod nas ljudi koriste svakakve internete kao onaj preko mobilnog koji je brz dok ne potrošiš megabajte pa onda ide sporo, tako mi nije cilj da dok ne stvorim publiku da mi stranice na sajtu ne budu previše velike

yo23
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 27
Joined: Sun Jun 29, 2014 5:35 pm
Contact:

Re: Moj prvi sajt u Joomli

Post by yo23 » Sun Jun 29, 2014 6:09 pm

Probaću da dam neke konstruktivne kritike i to uglavnom negativne. Mislim da od pozitivnih i nećeš imati previše koristi.

Moj predlog bi bio da dok ne stvoriš publiku skloniš reklamu sa vrha strane, pošto svakako nećeš ništa značajnije zaraditi dok ne povećaš posetu. Kasnije kad poseta bude veća i kad bude bilo poente da ih postaviš, možeš to uraditi. Ovako gnjaviš korisnike, a trenutno koliko vidim ti je u cilju da ih prikupiš što više.

Zatim, "Opcije" sa desne strane bi trebalo malo da odvojiš od reklama, ćisto da bude preglednije. I logo mi deluje kao da je pikselizovan. Ali ok, to je moje subjektivno mišljenje.

Što se tehničke strane tiče, mislim da bi prioritet trebalo da ti bude da skloniš H1 tagove i da ostaviš samo jedan na naslovnoj (trenutno ih je 3).

I kao što je neko gore pomenuo, mogao bi da se poigraš malo sa dizajnom, ovako baš deluje siromašno. Ali, vidim da si toga svestan i da planiraš da popraviš, tako da samo napred i srećno sa sajtom :)
Last edited by yo23 on Tue Jul 01, 2014 9:00 pm, edited 1 time in total.

gardenshopbgd
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 25
Joined: Thu Nov 29, 2012 1:02 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Moj prvi sajt u Joomli

Post by gardenshopbgd » Sun Jun 29, 2014 9:26 pm

Definitivno logo sredi. Deluje amaterski.


Locked

Return to “Izlog (spisak) sajtova radjenih u Joomla! CMS-u”