User Registracija i smtp errori

Moderator: General Support Moderators

Forum rules
Locked
djdado78
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 5
Joined: Wed Aug 10, 2011 4:38 pm

User Registracija i smtp errori

Post by djdado78 » Wed Aug 10, 2011 4:58 pm

Vozdra Joomlaci.

Kao prvo da pozdravim starog prijatelja Crowa.. Gdje si ti ba nisam te vidio kako se bosna-ba ugasio.Drugo evo naso sam i ja da budalesem sa joomlom malo.Stranicu sam uspio da dignem is sve je to skoro ok. Ali onda dolaze problemi. Kada pokusavam da registrujem novog usera dobijem da je user u sistemu ali sistem mu nesalje aktivacijski email.SMTM error could not connect to SMTP server.
Nema sta nisam pokusao.

Ovo je Setup koji ja sada imam u svojoj joomli koja je na cheapdomain hostingu.


Mailer : SMTP
from email: [email protected]
from name: admin
sendpath:/usr/sbin/sendmail
SSL autorization NO
USer Name: Moje Ime
User Pass: Password
Port : probao sam 25,465,587 nijedan neradi
SMTP Host: probao sam (smtp.secureserver.net,relay-hosting,secureserver.net,smtpout.secureserver.net)

I nijedan neradi.
Evo poruka koje dobijem kada pokusam poslati msg iz administracije

SMTP Error! Could not connect to SMTP host,dobijem kada pokusam preko relay servera na bilo koji port.

Ovaj dobijem kada koristim smtp.secureserver.net MTP Error! The following recipients failed: [email protected]
Language string failed to load: smtp_error#5.1.0 Address rejected [email protected]

Dali mi iko moze reci sta se ovde desava poludio sam vise.7 dana se ganjam vec sa tim

djdado78
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 5
Joined: Wed Aug 10, 2011 4:38 pm

Re: User Registracija i smtp errori

Post by djdado78 » Thu Aug 11, 2011 2:32 pm

Heh ovo nije normalno.Nakon brisanja citave stranice i zvanja milion puta domain providera uspjeo sam da uganjam zasto neradi smtp.
Rijesenje je bilo jednostavno. Instaliraj joomla 1.7 i sve automatski radi.I users registracija i eposta sve radi da covjek nepovjeruje.


Locked

Return to “Joomla! 1.7 / Joomla! 1.6”