Novajlija na Joomla

Moderator: General Support Moderators

Forum rules
Locked
djdado78
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 5
Joined: Wed Aug 10, 2011 4:38 pm

Novajlija na Joomla

Post by djdado78 » Wed Aug 10, 2011 9:40 pm

Ovo sam pokreno samo ako mi moderator dozvoli..
Dali iko ima od vas da je tek pocetnik.. da mozemo ovde da rijesavamo probleme zajedno. Jer ni ja nisam strucnjak "mada znam nesto" ne bas puno ali eto znam instalirati joomlu pokrenuti pages tako te osnovno stvari ali sto se ostalog tice mislim da sam smotan. Narucio sam si knjige pa cemo citati i pokusati skontati stvari. Drzite mi fige..

Pa eto ko voli nek izvoli Joomla za Novajlije Bujrum

djdado78
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 5
Joined: Wed Aug 10, 2011 4:38 pm

Infinite loop detected in JError

Post by djdado78 » Fri Aug 12, 2011 5:41 am

Eh ovako.. Samo problemi i problemi. Danas sam 2 puta instaliro i briso joomla. Prvi put Smtp cudovista mi nisu dali slati postu.
Sada imam novi problem.

Infinite loop detected in JError zasto se to pojavilo blage veze nemam ali ja nemogu niti preko ftp da povucem stranicu na backup niti mogu uci preko providera niti preko pretrazivaca.

Ima li ko ideju zasto se ovo desava. Trenutno koristim joomla 1.7

Stvatno nezelim da izgubim sve zapisano jer uzelo mi cijeli dan da izpisem i poslazem slike

J_ba
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 11
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:59 pm

Re: Infinite loop detected in JError

Post by J_ba » Fri Aug 12, 2011 8:37 pm

djdado78 wrote:Eh ovako.. Samo problemi i problemi. Danas sam 2 puta instaliro i briso joomla. Prvi put Smtp cudovista mi nisu dali slati postu.
Sada imam novi problem.

Infinite loop detected in JError zasto se to pojavilo blage veze nemam ali ja nemogu niti preko ftp da povucem stranicu na backup niti mogu uci preko providera niti preko pretrazivaca.

Ima li ko ideju zasto se ovo desava. Trenutno koristim joomla 1.7

Stvatno nezelim da izgubim sve zapisano jer uzelo mi cijeli dan da izpisem i poslazem slike
E pozz, hodi na joomla.ba taj cemo ti problem rijesiti sigurno...


Locked

Return to “Joomla! 1.7 / Joomla! 1.6”