Rejestracja - maile i powtórzone pola

Moderator: Radek Suski

Locked
Gros
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 1
Joined: Sun Oct 09, 2011 8:08 pm

Rejestracja - maile i powtórzone pola

Post by Gros » Sun Oct 09, 2011 8:33 pm

Witam
Ostatnio złożyłem swoją pierwszą stronę na joomli ( http://mowik.pl/ ), ale mam z nią dwa problemy. Dokładniej to z rejestracją nowych użytkowników:

1. Na stronie jak widać zrobiłem dwa formularze ( za radami z tej strony: http://www.goldenline.pl/forum/1001784/ ... estracyjne ) z różnymi nowymi polami.
Jednak kiedy próbowałem w pliku językowym pl-PL.com_user.ini zmienić treść maila wysyłanego do admina po rejestracji użytkownika to się wszystko sypło i wysyła pustego maila.

Zmieniłem linijke:

Code: Select all

SEND_MSG_ADMIN=Witaj %s,\n\nNowy użytkownik zarejestrował się w %s.\nOto jego szczegółowe dane:\n\nPełna nazwa - %s\ne-mail - %s\nUżytkownik - %s\n
na:

Code: Select all

SEND_MSG_ADMIN=Witaj %s,\n\nNowy użytkownik zarejestrował się w %s.\nOto jego szczegółowe dane:\n\nPełna nazwa - %s\ne-mail - %s\nUżytkownik - %s\nnrzamowienia - %s\nkluczuzytkownika - %s
"nrzamowienia" i "kluczuzytkownika" to te dwa dodane pola. Na php się zbyt nie znam, ale z tego co się orientuję to te %s mają coś z argumentami funkcji wspólnego i to przez nie się mail sypie.

Co zrobić żeby było dobrze?

2. Jak zmienić pola które muszą być różne? Tj. teraz trzeba podczas rejestracji podać unikalnego maila i nazwę użytkownika, a chciałbym żeby unikalny musiał byćtylko nrzamowienia i kluczuzytkownika.

Z góry dziękuje ;)

 
 
Locked

Return to “Administracja”