Joomla 1.7 - zmienia adresy odnośników wewnętrznych

Locked
bmasterc
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 1
Joined: Mon Apr 09, 2012 7:51 pm

Joomla 1.7 - zmienia adresy odnośników wewnętrznych

Post by bmasterc » Tue Apr 10, 2012 9:20 am

Witam.

Utworzyłem witrynę pewnej imprezy, organizowanej przez koło naukowe. Pierwotnie była testowana pod adresem domenakola.pl/impreza (pod tym adresem przebiegała instalacja), później załatwiłem z administratorem serwera, że katalog /impreza jest udostępniany pod adresem nazwaimprezy.pl.

Wszystko działało, ale w pewnym momencie z niewiadomych mi przyczyn Joomla zmienia adres odnośników z nazwaimprezy.pl/index.php/nazwa_artykułu (poprawne i działające) na nazwaimprezy.pl/impreza/index.php/nazwa_artykułu (nie działa i nie ma prawa działać).

Objawowo leczę to poprzez wejście w edycję dowolnego menu i ponowne wybranie artykułu, ale żeby to zrobić muszę być na bieżąco w okolicy komputera, co niezbyt mnie bawi...

Dodam, że błąd pojawiał się z momentem rejestracji użytkowników, edycji witryny przez adres domenakola.pl/impreza/administrator oraz przy instalacji/załączeniu dodatków.

Próbowałem szukać rozwiązań, ale nie znalazłem pasującego do mojego problemu. Bardzo proszę o porady, propozycje rozwiązania problemu.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

P.S. Za miesiąc, po imprezie, wersja Joomli zmienia się na najnowszą, także nie jest to na chwilę obecną rozwiązanie;).

Locked

Return to “Administracja”