There are no articles in this category. If subcategories display on this page, they may contain articles.

Locked
ToTenMilan
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 1
Joined: Sun Sep 04, 2016 9:53 am

There are no articles in this category. If subcategories display on this page, they may contain articles.

Post by ToTenMilan » Sun Sep 04, 2016 10:24 am

Szczerze mówiąc to nie wiem nawet jakiego typu jest to problem. Błąd, który dostałem sprawia wrażenie uniwersalnego placeholdera. Rozwiązania, które znalazłem mnie nie dotyczą.

Chodzi o błąd:

Code: Select all

There are no articles in this category. If subcategories display on this page, they may contain articles.
Stworzyłem kilka artykułów, podpiąłem je pod kategorię i utworzyłem dla nich Menu typu Category Blog. Gdy sprawdzam stronę na front-end to wygląda tak jak chcę.
Klikam jeden z utworzonych artykułów i problem pojawia się gdy chcę powrócić do tego menu. Zamiast artykułów dostaję powyższy błąd.
Czy nie powinno znowu pokazać się całe menu, tak jak bym poszedł z powrotem o jeden poziom wyżej w drzewku plików?

Gdy wrócę do CMS i wykonam jakąś akcję, np otworzę artykuł, od razu zapiszę i zamknę, wszystkie artykuły znów są na stronie front-end, ale wystarczy że znów kliknę w artykuł, wrócę i znów ten sam błąd.

Dodam że mam konto demo na siteground.com

EDIT:
Nie wiem jak to się stało, ale problem zniknął sam

n0timportant
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 38
Joined: Fri Jul 29, 2016 9:32 am

Re: There are no articles in this category. If subcategories display on this page, they may contain articles.

Post by n0timportant » Mon Sep 05, 2016 8:32 am

Na przyszłość spróbuj porównać adresy strony (tej gdzie się dobrze wyświetlało z tą, na której wyświetlało się źle). Może wskakiwał tam jakiś parametr.

Być może coś zapisało się w cache'u. w razie czego warto go także wyczyścić:
http://wiki.joomla.pl/Pomoc25:Czy%C5%9B ... 9czn%C4%85


Locked

Return to “Administracja”