Sp simple portfolio - błąd 1064

Locked
qrdziel
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 3
Joined: Fri Nov 04, 2005 6:02 am
Contact:

Sp simple portfolio - błąd 1064

Post by qrdziel » Mon Apr 18, 2016 11:25 am

Utworzyłem kilka logo (logów - chyba jeszcze nie akceptowalne przez słownik języka polskiego) i chciałbym na mojej stronie je umieścić w portfolio.
Zainstalowałem komponent SPsimlePortfolio firmy JoomShaper
Aby umieścić jedno logo na stronie wielojęzycznej trzeba wykonać kilka operacji.

Categories - utworzyłem kategorię logo i zaznaczyłem tam język PL
Tags - utworzyłem tag logo i zaznaczyłem tam język PL
Items - utworzyłem element z moim "dziełem" i tam także zaznaczyłem język PL

Portfolio wyświetla się dobrze na stronie PL.
Moja strona ma opcję wyświetlania w pięciu językach, czyli dla każdego języka musiałbym utworzyć te trzy elementy - jak łatwo policzyć dla jednego loga 3 x 5 =15

Można ustawić, przy wyborze języka opcję ALL - co powinno skutkować wyświetlaniem elementu na wszystkich wersjach językowych strony, ale wtedy pokazuje się błąd

1064

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') AND language in ('pl-PL','*')' at line 3 SQL=SELECT `spsimpleportfolio_tag_id`,`title`,`alias` FROM `#__spsimpleportfolio_tags` WHERE `spsimpleportfolio_tag_id` IN () AND language in ('pl-PL','*')

Szukałem rozwiązania na forum producenta, ale nic nie znalazłem - sam nie mogę zadać pytania tam na forum (forum jest płatne).

Mam nadzieję, że poprawnie i zrozumiale wytłumaczyłem.

Locked

Return to “Komponenty, moduły, wtyczki”