Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje logo

Locked
User avatar
Zajawkarz
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 40
Joined: Sat Sep 17, 2005 3:15 pm
Location: Rzeszów POLAND
Contact:

Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje logo

Post by Zajawkarz » Mon Oct 10, 2005 6:20 am

Poszukuję Maxymalnej czyli na cały ekran templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje logo

Jak nie którym wiadomo są takie templatki, w których wystarczy po podmieniać dowolny obrazek z takimi samymi rozmiarami w pixelach by działała dobrze .... ale

mało jest takich dużych i w dodatku by obsługiwała polskie czcionki . Skąd można pobrać taką? - templatki.com przejrzałem wszystkie dla mambo 452, i było parę, ale jedne generowały tytuł mej strony na templatce a 2 nie obsługiwały polskich czcionek Pozmożcie proszę .. z góry dzięki

User avatar
enjoy777
Joomla! Guru
Joomla! Guru
Posts: 554
Joined: Thu Aug 18, 2005 7:02 am
Location: Wroclaw, Poland

Re: Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje logo

Post by enjoy777 » Mon Oct 10, 2005 9:52 am

Zajawkarz wrote: Skąd można pobrać taką? - templatki.com przejrzałem wszystkie dla mambo 452,
sprawdz joomlahut.com, joomlasolutions.com, mamboos.de
tam na pewno cos znajdziesz
i było parę, ale jedne generowały tytuł mej strony na templatce a 2 nie obsługiwały polskich czcionek Pozmożcie proszę .. z góry dzięki
polskie czcionki obsluguja wszystkie templatki kwestia tylko jak masz zdefinowane ISO w pliku index.php szablonu, powinieneś mieć tak jak poniżej

Code: Select all

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2" />
lub bezposrednio z pliku

Code: Select all

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; <?php echo _ISO; ?>" />
jesli ta linie masz poprawna i zdefiniowales w adminie polska lokalizacje to powinno dzialac bez problemu jesli sie mimo wszystko cos krzaczy sprobuj zamiast " wstawic charset=iso-8859-2

User avatar
ORLONnet
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 307
Joined: Fri Aug 19, 2005 5:15 am
Location: Poland
Contact:

Re: Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje

Post by ORLONnet » Tue Oct 11, 2005 10:49 pm

Enjoy777 jakiś taki wyrozumiały dzisiaj (dokładnie to wczoraj a jeszcze dokładniej przedwczoraj ;) )
Jak na dzikiego łowcę to zostało Ci już tylko "dziki"
A może masz bana na googlach i wolisz rzucić pytanko na to lub tamto forum?
Może by tak jakieś trudniejsze pytania, co? Panie Zajawkarz ... !?
No!
Żeby też nie było, że tylko zrzędzę i op******** to masz:
www.templatki.com
Ale poważnie człowieku - SZUKAJ zanim rozpaczliwie poprosisz o pomoc bo kiedyś naprawdę będziesz miał problem i "skończą Ci się żetony"
Norbert
ORLON.net

User avatar
Zajawkarz
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 40
Joined: Sat Sep 17, 2005 3:15 pm
Location: Rzeszów POLAND
Contact:

Re: Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje

Post by Zajawkarz » Tue Oct 11, 2005 10:55 pm

Zajawkarz wrote: ........
mało jest takich dużych i w dodatku by obsługiwała polskie czcionki . Skąd można pobrać taką? - templatki.com przejrzałem wszystkie dla mambo 452, i było parę, ale jedne generowały tytuł mej strony na templatce a 2 nie obsługiwały polskich czcionek Pozmożcie proszę .. z góry dzięki
ORLONnet wrote: .....
Jak na dzikiego łowcę to zostało Ci już tylko "dziki"
A może masz bana na googlach i wolisz rzucić pytanko na to lub tamto forum?
Może by tak jakieś trudniejsze pytania, co? Panie Zajawkarz ... !?
No!
Żeby też nie było, że tylko zrzędzę i op******** to masz:
www.templatki.com
Ale poważnie człowieku - SZUKAJ zanim rozpaczliwie poprosisz o pomoc bo kiedyś naprawdę będziesz miał problem i "skończą Ci się żetony"
hehehe PS. Dzięki Enjoy777 coś powoli znajduję i sklejam
Last edited by Zajawkarz on Wed Oct 12, 2005 7:07 am, edited 1 time in total.

User avatar
enjoy777
Joomla! Guru
Joomla! Guru
Posts: 554
Joined: Thu Aug 18, 2005 7:02 am
Location: Wroclaw, Poland

Re: Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje

Post by enjoy777 » Wed Oct 12, 2005 6:19 am

ORLONnet wrote: Enjoy777 jakiś taki wyrozumiały dzisiaj (dokładnie to wczoraj a jeszcze dokładniej przedwczoraj ;) )
Wiesz co ORLON chyba masz racje za dobry jestem  :D :D

User avatar
Zajawkarz
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 40
Joined: Sat Sep 17, 2005 3:15 pm
Location: Rzeszów POLAND
Contact:

Re: Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje logo

Post by Zajawkarz » Wed Oct 12, 2005 7:13 am

Pewnie, że bardzo dobry!
A ORLOnet napewno nie taki jak pisze, bo sam zrzędzi ( np. spamuje) pisząc na kogoś nie czytając jego do końca wypowiedzi ... owszem mogłem google - ale nawet nie przpuszczałem, że są jeszcze inne stronki - bo przecież byłem w kilku serwisach i w templatki.com co mi polecał ORLOnet hihihi

Acha jak ktoś widział templatkę o budowie dla modułów itd. jak np. rhuk_solarflare_ii czyli dla domyślnych ustawień joomla z max roź. czyli na cały ekran to proszę dać namiary gdzie taką widział - PS. Oczywiście samemu już szukam nio, ale .... Jeszcze raz dzięki

User avatar
enjoy777
Joomla! Guru
Joomla! Guru
Posts: 554
Joined: Thu Aug 18, 2005 7:02 am
Location: Wroclaw, Poland

Re: Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje

Post by enjoy777 » Wed Oct 12, 2005 7:39 pm

tego ci nie powiem :D
bo mnie Orlon skrzyczy hehehe

ale tak na marginesie to nie widzialem tego jeszcze

User avatar
ORLONnet
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 307
Joined: Fri Aug 19, 2005 5:15 am
Location: Poland
Contact:

Re: Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje

Post by ORLONnet » Thu Oct 13, 2005 5:03 am

To Ty enjoy777 wiesz o czym On mówi  ??? ?
Ja za nic nie mogę zrozumieć o co chodzi tu:
Zajawkarz wrote: A ORLOnet napewno nie taki jak pisze, bo sam zrzędzi ( np. spamuje) pisząc na kogoś nie czytając jego do końca wypowiedzi
zrzędzę czasem - i owszem, ale gdzie tu "spam"? Nie chcesz dostawać odpowiedzi na "dziecinne posty" to nie pisz na forum dyskusyjnym, tylko jakiegoś zamkniętego bloga sobie załóż panie Zajawkarz
albo tu:
Zajawkarz wrote: ... owszem mogłem google - ale nawet nie przpuszczałem, że są jeszcze inne stronki - bo przecież byłem w kilku serwisach i w templatki.com co mi polecał ORLOnet hihihi
jak nie szukałeś nawet na googlach panie Zajawkarz to raczej nie powinieneś tego teraz roztrząsać tylko czym prędzej google odwiedzić i samodzielnie rozwiać swoje wątpliwości
No ale tego to już (nawet po 6-cio krotnym przeczytaniu) nie rozumiem:
Zajawkarz wrote: Acha jak ktoś widział templatkę o budowie dla modułów itd. jak np. rhuk_solarflare_ii czyli dla domyślnych ustawień joomla z max roź. czyli na cały ekran to proszę dać namiary gdzie taką widział - PS. Oczywiście samemu już szukam nio, ale .... Jeszcze raz dzięki
Co to jest u licha templatka o budowie dla modułów?
może tutorial jakiś o budowie templatek
może tutorial o wstawianiu do templatek modułów
może templatka z modułami
może też po prostu templatka ze strony firmy budowlanej ;)
Jedyne co rozumiem to że templatka na całą stronę (100%, bez białych plam, prześwitów, całość, od brzega do brzega, na wszystkie poziome piksele ;) )
Panie Zajawkarz, jak nie weźmiesz teraz d*** w troki i nie zajrzysz na google, albo chociaż do kolegi zwiastuna pod adresy:
http://www.joomlademo.pl/index.php?opti ... &Itemid=75
http://www.joomlademo.pl/index.php?opti ... &Itemid=75
http://www.joomlademo.pl/index.php?opti ... &Itemid=75
http://www.joomlademo.pl/index.php?opti ... &Itemid=75
http://www.joomlademo.pl/index.php?opti ... &Itemid=75
to ... życzę powodzenia w tworzeniu czegokolwiek :)

Pozdrawiam

PS. I jak tu się cieszyć że bijemy rekordy w ilości nowopowstających stron internetowych jeżeli wszystkie one jakieś takie dziwnie podobne :(
Last edited by ORLONnet on Thu Oct 13, 2005 5:07 am, edited 1 time in total.
Norbert
ORLON.net

User avatar
Zajawkarz
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 40
Joined: Sat Sep 17, 2005 3:15 pm
Location: Rzeszów POLAND
Contact:

Re: Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje logo

Post by Zajawkarz » Thu Oct 13, 2005 8:28 am

"A ORLOnet napewno nie taki jak pisze, bo sam zrzędzi ( np. spamuje) pisząc na kogoś nie czytając jego do końca wypowiedzi"
- to był skrót, od twierdzenia: że napewno nie jesteś taki za jakiego tu się podajesz/ jakim się czujesz..bla blabla

"zrzędzę czasem - i owszem, ale gdzie tu "spam"" - jest wtym, że pierniczysz a nie czytasz do końca topika - pisałem o templatki.com a ty pyszczysz a potem mówisz, nio, ale będę dobry chłopach i wysyłasz mnie templatki.com

"No ale tego to już (nawet po 6-cio krotnym przeczytaniu) nie rozumiem:"
"Acha jak ktoś widział templatkę o budowie dla modułów itd. jak np. rhuk_solarflare_ii czyli dla domyślnych ustawień joomla z max roź. czyli na cały ekran to proszę dać namiary gdzie taką widział - PS. Oczywiście samemu już szukam nio, ale .... Jeszcze raz dzięki"
- ech tragedia, wystarczy się zastanowić, jak się co dopiero wstało? nie wiesz, że wygląd strony nie zależy tylko od ustawień joomli, ale też od sposobu wykonania templatki - czyli np. .... ech sam se teraz poszukaj jakiejś dokumentacji ...

Ten poradnik czytałem nie raz - i ogólnie tworzę sobie od dawna templatki - ale wciąż jeszcze brak czasu na skończenie tak jakbym chciał ,dlatego szukam
Kolego nie wiesz, że każdy ma prawo postawić topik jeśli tylko chce - po jaką cholerę mam przelatywać 100 stron by wybrać - jak może akurat ktoś może pomóc - phi ...za co Enjoy7777 j. raz dzięki

User avatar
ORLONnet
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 307
Joined: Fri Aug 19, 2005 5:15 am
Location: Poland
Contact:

Re: Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje

Post by ORLONnet » Thu Oct 13, 2005 9:37 am

A ja konstruktywnie, odpowiedź poszła via PM
Po kolei:
Zajawkarz wrote: "A ORLOnet napewno nie taki jak pisze, bo sam zrzędzi ( np. spamuje) pisząc na kogoś nie czytając jego do końca wypowiedzi"
- to był skrót, od twierdzenia: że napewno nie jesteś taki za jakiego tu się podajesz/ jakim się czujesz..bla blabla
A czy to forum jest do oceniania ludzi? sympatia.onet.pl czy jakoś tak, albo fotka.pl - szukaj tam
Może zachowaj swoje oceny wogóle dla siebie bo nawet mnie nie znasz a walisz tu jak leper do każdego: rzucę gównem może całą taczką, może trafię, ale napewno się coś przyklei
Zajawkarz wrote: "zrzędzę czasem - i owszem, ale gdzie tu "spam"" - jest wtym, że pierniczysz a nie czytasz do końca topika - pisałem o templatki.com a ty pyszczysz a potem mówisz, nio, ale będę dobry chłopach i wysyłasz mnie templatki.com
Za Wikipedią:
Spam to elektroniczne wiadomości masowo rozsyłane do osób, które ich nie oczekują. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie.

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia jaka jest treść tych wiadomości. By wiadomość określić mianem spamu musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

  1. treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy;
  2. odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości;
  3. treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.
Zajawkarz wrote: "No ale tego to już (nawet po 6-cio krotnym przeczytaniu) nie rozumiem:"
"Acha jak ktoś widział templatkę o budowie dla modułów itd. jak np. rhuk_solarflare_ii czyli dla domyślnych ustawień joomla z max roź. czyli na cały ekran to proszę dać namiary gdzie taką widział - PS. Oczywiście samemu już szukam nio, ale .... Jeszcze raz dzięki"
- ech tragedia, wystarczy się zastanowić, jak się co dopiero wstało? nie wiesz, że wygląd strony nie zależy tylko od ustawień joomli, ale też od sposobu wykonania templatki - czyli np. .... ech sam se teraz poszukaj jakiejś dokumentacji ...
A czy ja muszę się zastanawiać co poeta chciał przez to powiedzieć?
To w Twoim interesie leży wyjaśnienie szczegółów nurtującego Cię problemu
NIe zrozumiem - nie pomogę, bo i jak?
Wygląd strony zależy przede wszystkim od templatki ale to sugeruje że odpowiedź na pytania "jak zrobić skórkę na całą stronę" powinieneś znaleźć na forum dotyczącym programowania w html-u
Zajawkarz wrote: Ten poradnik czytałem nie raz - i ogólnie tworzę sobie od dawna templatki - ale wciąż jeszcze brak czasu na skończenie tak jakbym chciał ,dlatego szukam
W szukaniu nie ma nic złego, w pytaniu o coś co już było kilka razy roztrząsane na forum lub w pytaniu na które google po wpisaniu samego pytania wyświetla:
Wyniki 1 - 10 spośród około 440,000 dla zapytania jak zrobić stronę na całą stronę
przebłyskuje jedynie arogancja
Zajawkarz wrote: Kolego nie wiesz, że każdy ma prawo postawić topik jeśli tylko chce - po jaką cholerę mam przelatywać 100 stron by wybrać - jak może akurat ktoś może pomóc - phi ...
Czy aby napewno to jest w zgodzie z regulaminem tego forum (innych zresztą też)?
Może tak więcej poszanowania dla współodwiedzających ten serwis?
Norbert
ORLON.net

User avatar
Roman Blanty
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 372
Joined: Thu Aug 25, 2005 5:32 pm
Location: Internet
Contact:

Re: Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu podstawie swoje

Post by Roman Blanty » Tue Jan 10, 2006 11:27 pm

@łowca (niech bedzie po góralsku)

jak mądrze zadawać pytania
Proud Polish Joomla! Team Member > http://www.joomla.pl
Hardcore Translator ;)
Joomla! Translation Coordination Team
Jobs in IT: http://www.workita.com

User avatar
Zajawkarz
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 40
Joined: Sat Sep 17, 2005 3:15 pm
Location: Rzeszów POLAND
Contact:

Re: Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezproblemu

Post by Zajawkarz » Mon Sep 28, 2009 7:24 pm

no dobra ja składam "veto" :-[

Ps. Tak sobie przeglądałem i szczerze to fajne [bardzo śmieszne] opowiadanie z tego topika powstało ... kocham się i Was drodzy Uczestnicy też .... nio dobra koniec żartu ....

Pozdrawiam Polski odzdział Joomla

edytaa33
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 16
Joined: Fri Jan 28, 2011 9:47 am
Contact:

Re: Poszukuję Maxymalnej templatki i ładnej - gdzie bezprobl

Post by edytaa33 » Tue Feb 01, 2011 4:53 am

A ja poszukuję ładnej templatki (szablonu - jak kto woli) na stronę firmy budowlano-remontowej. Z gory dziekuję za wskazanie (najlepiej darmowej).
Fotograf ślubny Kraków - http://www.patrykwalkowicz.pl - fotografia ślubna Kraków
Sklep meblowy - http://www.leggero.com.pl - meble sklep internetowy


Locked

Return to “Szablony”