Zbieramy chetnych na wspólny zakup templatek

Moderator: Radek Suski

Locked
pasTerzu
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling

Zbieramy chetnych na wspólny zakup templatek

Post by pasTerzu » Thu Sep 29, 2005 11:49 am

Jest sobie strona http://www.mambofy.com/ mi osobiście potrzebny jeden skin (technozine) ale 50 dolarów płacić za to to się trochę mija z celem - może by zrobić zrzutę ? Jest ktoś zainteresowany ? Skiny mają naprawdę ciekawe a za te 50 dolarów dostaje się członkostwo na rok. Jeśli ktoś zainteresowany to niech da znać. Pozdr
oczywiście każdy kto się zrzuci dostaje wszystkie - są już chętne 3 osoby jeśli ktoś jeszcze to niech da znać :)

Mój temat na innym forum gdyby co: http://mambers.com/showthread.php?t=38275
Last edited by enjoy777 on Mon Nov 07, 2005 7:47 am, edited 1 time in total.

enjoy777
Joomla! Guru
Joomla! Guru

Re: Zbieramy chetnych na wspólny zakup templatek

Post by enjoy777 » Fri Sep 30, 2005 7:37 am

Chetni do kupna templatek  ;)
Brawo ale chyba z angielskim cos nie tak u was moi drodzy, a sprawdzaliscie warunki na jakich mozna korzystac z tych templatek:

1. Limited usage granted:
Your membership grants you rights to use the JWTC templates on your own websites. Templates obtained via the Template Club are available to use on as many of your own sites as you wish as long as it is in accodance with section 2 and 3. If you wish to use a template from the club on a client site or for a 3rd party, the client or 3rd party needs to purchase a membership to the club.

Twoje członkowstwo daje ci prawo do korzystania z szablonów JWTC tylko na WŁASNEJ/WŁASNYCH witrynie/witrynach.

Mówiąc innymi słowy jak chcecie w 5 czy 10 korzystac z tych szablonów to KAZDY z was powinien zaplacic 50$ autorom templatek a nie jakas sciepa.

Prosze wiecej nie umieszczac takich postow na tym forum, bo beda usuwane:
1. dlatego ze jest to "ogloszenie" patrz zasady forum,
2. a cel tej informacji jest delikatnie mówiąc nieuczciwy  >:(

kaktus
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice

Post by kaktus » Thu Jan 26, 2006 3:04 pm

A nie latwiej zrobic sobie samemu???

livio
Joomla! Enthusiast
Joomla! Enthusiast

Post by livio » Mon May 01, 2006 12:55 pm

Łatwo ci powiedzieć!
Zrobić templatkę (raczej początkującemu) nie jest łatwo...

Trzeba zabawiać się troszkę PHP, duużo XHTML (lub przestarzałym HTML 4) i CSS, a to jest prawie nie do pojęcia dla takich użytkowników (można by nazwać biernych, gdyż sami nie stworzą wiele).

Ja sam nie raz przymierzałem się do tworzenia templatki, ale grafika i jeszcze 2 razy grafika, grafika :D.
Pomimo posiadania zaawansowanych aplikacji należy umieć je obsłużyć i nie bać się "grzebać" w opcjach i menu.
Signature rules: Literal URLs only - http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=8&t=65

Locked

Return to “Szablony”