Czy ktoś tłumaczy może CB1RC2 ?

Locked
yarpen
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 32
Joined: Fri Sep 30, 2005 7:24 pm

Czy ktoś tłumaczy może CB1RC2 ?

Post by yarpen » Thu Dec 15, 2005 8:12 am

Boć to kobyła ... i choć na razie  otwarcie portalu (a może raczej vortalu/a) jest jeszcze trochę odległe to jednak za jakiś czas będę sie z tym musiał zmierzyć. Stąd moje pytanie ... nie chciałbym sie narobić, zarobić a potem zobaczyć że ktoś to zrobił wcześniej i lepiej.

T.

User avatar
pawcio.g
Joomla! Intern
Joomla! Intern
Posts: 63
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:40 pm
Location: Aberdeen, Scotland, UK
Contact:

Re: Czy ktoś tłumaczy może CB1RC2 ?

Post by pawcio.g » Mon Dec 26, 2005 10:55 pm

yarpen wrote: Boć to kobyła ... i choć na razie  otwarcie portalu (a może raczej vortalu/a) jest jeszcze trochę odległe to jednak za jakiś czas będę sie z tym musiał zmierzyć. Stąd moje pytanie ... nie chciałbym sie narobić, zarobić a potem zobaczyć że ktoś to zrobił wcześniej i lepiej.

T.
Przyłączam sie do pytania:) Tez prawdopodobnie sięgnę po to narzędzie, na mambojoe.com nie znalazlem zadnego info ze ktos sie tym juz zajmuje.. yarpen moze podzielimy sie jakoś robotą i to zrobimy? Co Ty na to?
Only exact URLs allowed in signature. Please read Forum Rules: http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=8&t=65

User avatar
pawcio.g
Joomla! Intern
Joomla! Intern
Posts: 63
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:40 pm
Location: Aberdeen, Scotland, UK
Contact:

Re: Czy ktoś tłumaczy może CB1RC2 ?

Post by pawcio.g » Tue Jan 03, 2006 1:25 am

Od kilku dni w dziale download serwisu joomlapolis.com jest dostępny plugin - polska wersja językowa do RC2.

Przyjżałem się co prawda bardzo pobieżnie, ale wygląda ok.
Only exact URLs allowed in signature. Please read Forum Rules: http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=8&t=65

yarpen
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 32
Joined: Fri Sep 30, 2005 7:24 pm

Re: Czy ktoś tłumaczy może CB1RC2 ?

Post by yarpen » Fri Jan 13, 2006 1:05 am

Dzięki Ci dobry człowieku. Byłem długi czas offline a tu dobra wiadomość :)


Locked

Return to “Tłumaczenia”