Page 1 of 1
Facileforms CSS
Posted: Sat May 24, 2008 2:57 pm
by Jheroen
Beste mensen,
ik heb een bestaand package voor FF aangepast voor gebruik als ander formulier op een andere website binnen FF. Het originele package is gemaakt binnen de originele site, hoe kan ik er nu voor zorgen dat de teksten in het form dezelfde css gebruiken als de template, dwz: welke css class moet ik invullen om hetzelfde font etc te krijgen in mijn verbouwde FF formulier?
als ik de class 'content' invul dan neemt ie niet het font over van de template van de website. Het enige wat wel klopt qua font is de verzendbutton, die is qua tekst gelijk aan het font van de website.
weet iemand het?
Re: Facileforms CSS
Posted: Sat May 24, 2008 3:32 pm
by dam-man
Aan gewone tekst hoef je geen CSS mee te geven mits je CSS bestand niet goed is opgebouwd
Re: Facileforms CSS
Posted: Sat May 24, 2008 3:33 pm
by Jheroen
dam-man wrote:Aan gewone tekst hoef je geen CSS mee te geven mits je CSS bestand niet goed is opgebouwd
http://www.fitinmotion.nl/joomla/index. ... view&id=34
zie de verschillen

Re: Facileforms CSS
Posted: Sat May 24, 2008 3:44 pm
by dam-man
Je geeft mij 1 link en waar moet ik die mee vergelijken dan?
Re: Facileforms CSS
Posted: Sat May 24, 2008 3:51 pm
by Jheroen
dam-man wrote:Je geeft mij 1 link en waar moet ik die mee vergelijken dan?
ff tekst met rest van de site, ander font andere grootte etc.
Re: Facileforms CSS
Posted: Sat May 24, 2008 6:42 pm
by dam-man
Je gebruikt deze body tag in je CSS?:
Code: Select all
body {
background: white;
line-height: 1;
color: black;
}
Verander dat eens in:
Code: Select all
body {
font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;
background: white;
line-height: 1;
color: black;
}
Houd in, dat alles wat jij niet definieerd, zoals je formulier, zal dan Verdana krijgen, mocht deze niet op de PC van de client bestaan dan doet hij Arial etc..
Re: Facileforms CSS
Posted: Sat May 24, 2008 7:05 pm
by Jheroen
Hi Dam,
ik heb het veranderd alleen nu is het probleem nog wat groter

check de link
mi zou FF een class moeten gebruiken (lettertype/font etc) net zoals de verzendbutton, die is goed. hoe kan het nu dat de rest dat niet overneemt
Re: Facileforms CSS
Posted: Mon May 26, 2008 5:16 am
by dam-man
Ja probeer dat eens, ik heb eigenlijk maar 1 formulier met dit programma gemaakt dus ik heb niet veel verstand vand dat component.. Ik gebruik altijd eigen gemaakt componentje, dat gaat voor mij sneller dan FF.
't is een groot uitgebreid component, maar moeilijk in gebruik
Re: Facileforms CSS
Posted: Mon May 26, 2008 10:11 am
by renem
Weet niet direct of het helpt maar:
line-height: 1;
Volgens mij moet je altijd nog mee geven of het hier om px of % of om ems ed gaat. Kortom een getal als waarde alleen zou best wel eens een probleem kunnen veroorzaken.
Laatste tip: Zie mijn handtekening en haal die extension voor FF.