Joomla 4 πρόβλημα σύνδεσης

Moderator: geof

Post Reply
techloesungen
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 1
Joined: Fri Dec 29, 2023 1:42 pm

Joomla 4 πρόβλημα σύνδεσης

Post by techloesungen » Fri Dec 29, 2023 3:03 pm

Για σας θα ήθελα την πολύτιμη βοήθεια σας. Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα σε ένα seite ενός πελάτη μου, συγκεκριμένα δεν μπορώ να συνδεθώ στο administrator/index.php. ο πάροχος φιλοξενίας μου έχει αναβαθμίσει την PHP στο webserver του στην έκδοση PHP 8.2, έχω επικοινωνήσει μαζί τους αλλά λόγο γιορτών δεν έχουν υπαλλήλους για να μου λύσουν το πρόβλημα οπότε την άλλη εβδομάδα μου είπαν. Σε άλλους πελάτες μου δεν αντιμετωπίζω αντίστοιχο πρόβλημα. Μήπως το πρόβλημα είναι κάτι απλό που θα μπορούσα να το κοιτάξω μονός μου μέσα από το cPanel; Αυτό που έχω κάνει από μόνος μου είναι' μέσα από το cPanel έχω αλλάξει την έκδοση του PHP από 7.2 μέχρι και την έκδοση 8.2 το πρόβλημα παραμένει μου εμφανίζει μια κόκκινη οθόνη με το εξής μνμ "The server returned a "500 - Whoops, looks like something went wrong." το παράδοξο είναι ότι το συγκεκριμένο Joomla Templete το έχω εγκαταστήσει σε 2 ακόμη πελάτες μου και έχω κάνει τα ίδια Update και δεν αντιμετωπίσω προβλήματα.

User avatar
changlee
Joomla! Explorer
Joomla! Explorer
Posts: 470
Joined: Tue Nov 20, 2007 11:05 am
Location: Greece
Contact:

Re: Joomla 4 πρόβλημα σύνδεσης

Post by changlee » Thu Jan 04, 2024 1:59 pm

ok μπορείς να δεις το account σου τι ΡΗΡ ακριβώς τρέχει; έπειτα πρέπει να δοκιμάσεις από 7.4.
If you do not programm your life, someone else will do it for you.
SMTP Newsletter APP: https://www.emailbat.com


Post Reply

Return to “Joomla! 4.x”