template nld_070_1.5

Locked
pota
Joomla! Fledgling
Joomla! Fledgling
Posts: 1
Joined: Thu Aug 12, 2010 7:55 pm

template nld_070_1.5

Post by pota » Thu Aug 12, 2010 8:40 pm

Pozdravljeni!
Sem nova na forumu in se ne spoznam glih najbolje na joomlo, programiranje, racunalnike itd...
Delam si spletno stran, zacela sem najprej s templatom milkyway, ampak ker mi ni bil najbolj pri srcu, sem se odlocila, da ga zamenjam s nld_070_1.5, vendar mi to ne gre najbolj od rok. Nikakor mi ne rata dati gor jezikov, top menuj, ki je pri tem templetu pa se tudi ne prikaze (imam swmenufree in vse je normalno delalo pri temp.milkyway).
Zanima me, ce moram kaj placati za normalno delovanje template, oziroma kje je poanta? Ali pri placljivih templatih (kot npr. tej na http://demo.joomla51.com/ in predvsem pressure in affinity) so tudi taksne tezave ali vse normalno deluje?
Ali bi mi lahko kdo pomagal prosim? Ali pa predlagal kak drugi template, ki lepo zgleda in se ga da lazje instalirati in urediti?

Hvala
LpP

DarkSideno1
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 9
Joined: Fri Feb 19, 2010 7:13 am

Re: template nld_070_1.5

Post by DarkSideno1 » Sun Sep 12, 2010 7:01 am

možno da ti template ne podpira
jaz s tem nimam težav ker si prenesem template ki stane 50€ ali več (ne kupim ga ampak legalno prenesem)
lažje instalirati? instalira se vse popolnoma enako
urejanje pa prav tako - pozicije edino polagaš pa je to to

Balonar
Joomla! Apprentice
Joomla! Apprentice
Posts: 26
Joined: Mon Feb 15, 2010 9:13 am

Re: template nld_070_1.5

Post by Balonar » Sun Dec 05, 2010 10:02 am

mi lahko razložiš kako izgleda "legalno prenesti" za 50 USD, pa da ga ne plačaš?

User avatar
joledw
Joomla! Enthusiast
Joomla! Enthusiast
Posts: 110
Joined: Wed Jan 20, 2010 12:35 pm
Location: Metlika, Slovenija

Re: template nld_070_1.5

Post by joledw » Sat Dec 11, 2010 10:24 pm

Ali pa predlagal kak drugi template, ki lepo zgleda in se ga da lazje instalirati in urediti?
Preizkusil sem že veliko brezplačnih predlog. Ugotovil sem, da nikoli nisem 100% zadovoljen z izgledom, funkcionalnostjo... Potem sem začel uporabljati templatee, ki so vgrajeni v joomlo. Zame je abolutni zmagovalec JA_purity. Beez je tudi odlična, me pa pri njej moti "slaba komunikacija" z JCE editorjem. O tem kdaj drugič...

Pri vgrajenih templateih sta najbolj pomembne dve stvari: 100% združljivost z joomlo in podpora. Vsak template ima namreč svoj podforum na tem forumu.

Preizkusil sem tudi JA_purity_II, ki pa ni vgrajen v joomlo. Poguglaj. zastonj je, ima svoj forum, po vrhu je pa "vesoljska tehnologija".

Demo:
http://templates.joomlart.com/ja_purity_ii/

Poglej horizontalni meni pod logotom. Celo video lahko predvajaš v samem meniju.

Sam izgled se precej enostavno spreminja. Če še ne uporabljaš dodatka firebug za firefox brskalnik, takoj to namesti. ;)
Delo z joomlo brez tega dodatka je praktično nemogoče. Poglej tudi kak tutorial za firebug na youtubu.

S tem dodatkom v trenutku spremeniš template do nepreznavnosti.

Nikakor mi ne rata dati gor jezikov, top menuj, ki je pri tem templetu pa se tudi ne prikaze (imam swmenufree in vse je normalno delalo pri temp.milkyway).
Za jezike ne vem točno kaj misliš.

Za top meni je pa tako. Nova predloga uporablja nove pozicije za module. Katere pozicije uporablja preveriš tako da vneseš tale naslov:
http://www.tvojastran.com/index.php?tp=1

Pokaže ti tvojo stran in možne pozicije modulov. Nato v joomli pojdi pod razširitve-upravljanje modulov, izberi modul za tvoj top meni, izberi pravo pozicijo za modul in shrani...

lolol
I've been banned!
Posts: 16
Joined: Wed Apr 10, 2013 10:47 am

Re: template nld_070_1.5

Post by lolol » Fri Mar 14, 2014 12:12 am

joledw wrote:
Ali pa predlagal kak drugi template, ki lepo zgleda in se ga da lazje instalirati in urediti?
Preizkusil sem že veliko brezplačnih predlog. Ugotovil sem, da nikoli nisem 100% zadovoljen z izgledom, funkcionalnostjo... Potem sem začel uporabljati templatee, ki so vgrajeni v joomlo. Zame je abolutni zmagovalec JA_purity. Beez je tudi odlična, me pa pri njej moti "slaba komunikacija" z JCE editorjem. O tem kdaj drugič...

Sam izgled se precej enostavno spreminja. Če še ne uporabljaš dodatka firebug firefox brskalnik, takoj to namesti. Image
Delo z joomlo brez tega dodatka je praktično nemogoče. Poglej tudi kak tutorial za firebug na youtubu.
hi kdorkoli priporočiti odlično predlogo za časopisne strani? Rabim nekaj res lahko prilagodite tako, da tisto, kar hočem. hvala.


Locked

Return to “Slovenian Forum”